Bialskie Dni Fantastyki 2015 już we wrześniu!

Autor: Paweł Iwaniuk Redaktor: Motyl

Dodane: 05-01-2015 09:17 ()


 

Wszystko co dobre... musi trwać!

 

Gdy w listopadzie 2013 roku rozpoczynaliśmy organizację Bialskich Dni Fantastyki, już wtedy zakładaliśmy, że będzie to przedsięwzięcie cykliczne. Efekty osiągnięte w pierwszej edycji utwierdziły nas tylko, w tych zamiarach. Ponad 250 uczestników, masa pozytywnych opinii, ale również wiele rzeczy, które trzeba poprawić oraz pomysły do zrealizowania. Dlatego też dzisiaj, z przyjemnością informujemy, że Bialskie Dni Fantastyki powrócą w dniach 5-6 września tego roku!:)

Głównym tematem drugiej edycji będzie powrót do przeszłości, a dokładnie do lat 80-tych i 90-tych minionego stulecia. Przypomnimy sobie czasy gdy kolekcjonowaliśmy obrazki z gum Turbo oraz zbieraliśmy krążki Tazo, na ekranach telewizorów królował Hercules, Xena oraz Star Trek, YouTube istniał w formie programu „Śmiechu warte”, a posiadanie Pegasusa było symbolem statusu społecznego.

 

  Program imprezy

 

W programie konwentu znajdziecie ponad 100 godzin atrakcji wypełnionych prelekcjami, pokazami oraz konkursami. Podczas całej imprezy dostępny będzie również Games Room z planszówkami oraz przygotowana specjalnie na potrzeby drugiej edycji, sala gier wideo z konsolami i klasycznymi komputerami.

Prace nad programem prowadzone będą praktycznie do ostatnich dni przed konwentem. Bialskie Dni Fantastyki realizowane są przez fanów i dla fanów, dlatego też chcemy zaprosić wszystkich do współpracy. Poszukujemy osób chcących podzielić się z innymi swoją wiedzą i zainteresowaniami (prelegentów) oraz fanów gotowych sprawdzić wiedzę swoich kolegów (prowadzących konkursy). Szczegóły naszej oferty znaleźć można na naszej stronie internetowej.

 

Gdzie i za ile?

 

Podobnie jak w ubiegłym roku, konwent odbędzie się w murach Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej. Impreza ponownie będzie miała charakter otwarty i bezpłatny:)

Mamy nadzieję, że jak na pierwsze informacje o wydarzeniu, które odbędzie się dopiero za 9 miesięcy, udało nam się Was już trochę zainteresować. Więcej szczegółów już wkrótce!

 

BDF 2015 w sieci

 

Tymczasem zachęcamy do subskrypcji naszych profili na Facebooku, Google+ i Twitterze.


comments powered by Disqus