Kreskon 2007

Autor: Paweł"Kessell"Jarosz Redaktor: kessell

Dodane: 09-04-2007 21:37 ()


Po pierwszym, zupełnie amatorskim KresKonie 2006 postanowiliśmy zorganizować drugi, ambitniejszy. Rzecz dzieje się w małym miasteczku o nazwie Tomaszów Lubelski, konwent odbędzie się w dniach 19-20 maja, wstęp na konwent będzie wynosił 10 złotych.

Po bardziej szczegółowe informacje zapraszam na stronęstronę Tomaszowskiego Klubu Fantastyki "Szept Wschodu" i polecam przestudiowanie wszelkich informacji o naszym swojskim konwencie

Dla lepszej informacji powiem, że swoją obecność potwierdziło troje pisarzy (chociaż jeden z nich ma dość napięty terminarz i nie wiadomo czy będzie na 100%). Oczywiście, jak na większości konwentów będą ciekawe prelekcje i dyskusje oraz konkursy z nagrodami. Będzie też sporo atrakcji pozaprogramowych (nie powiem jakich, chcecie wiedzieć to przyjedźcie, ale gwarantuję - warto).

Stronka na razie troszkę słabo się prezentuje, ale będzie dopracowana...

PS. Wciąż mamy wolne miejsca w programie i zapraszamy do współpracy! Głównie potrzebujemy dyskusji. Chętni są proszeni o zgłaszanie się na adres: tkf_szeptwschodu@wp.pl Oczywiście autor jakiegoś punktu programu ma zniżkę 50% przy akredytacji.

organizatorzy

 

SERWIS PARADOKS JEST PATRONEM MEDIALNYM IMPREZY


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...