WarKon 2014 - Tomaszów Mazowiecki otwiera się na fantastykę

Autor: Maciej Wołczyk Redaktor: Motyl

Dodane: 11-09-2014 19:11 ()


Prace nad tomaszowskim konwentem WarKon 2014 nie tylko ruszyły pełną parą, ale z całą mocą idą już od dłuższego czasu! Startujemy za nieco ponad miesiąc - 18-19 października w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim.

Zeszłoroczna edycja była udana, lecz dosyć kameralna. W 2014 chcemy to zmienić. Tomaszów Mazowiecki otwiera się na fantastykę - zapraszamy do współpracy pisarzy, rysowników, youtuberów i inne stowarzyszenia z całej Polski. Siódme poty wyciska z siebie także tutejszy Klub Miłośników Fantastyki "Elysium", przygotowując cały wachlarz ciekawych atrakcji, prelekcji, konkursów oraz sesji RPG. Z myślą o ludziach mniej zainteresowanych fantastyką przygotowujemy turniej League of Legends, blok mangowy oraz blok popularno-naukowy - kto w końcu by nie chciał się dowiedzieć, jakie są domowe sposoby ochrony przed promieniowaniem?

WarKon to oczywiście przede wszystkim uczestnicy - czekamy więc na wasze zgłoszenia na naszej stronie. Warto zaklepać już sobie miejsce w akredytacji, zwłaszcza że wejściówki są tanie jak barszcz a w przedpłacie ceny stają się jeszcze niższe.

Gorąco zapraszamy również do zgłaszania punktów programu oraz zapisywania się na konkurs cosplay - tylko z Wami ta impreza naprawdę rozwinie skrzydła! Podobnie jak rok temu na WarKonie 2014 staną w szranki Imperium oraz Rebelia. Uczestnicy imprezy w ramach gry konwentowej będą mogli dołączyć do jednej z frakcji i, wykonując rozmaite zadania, przechylić szale zwycięstwa na swoją stronę. Więcej o samym konflikcie powie Wam już niedługo trailer naszego konwentu - warkonową superprodukcję będzie można znaleźć na YouTubie w przeciągu kilkunastu dni.

Bonusowo:

Miło nam ogłosić, że w organizacji WarKonu pomoże Rawskie Stowarzyszenie Miłośników Gier Fabularnych i Fantastyki "Topory". Nasi doświadczeni koledzy z Rawy Mazowieckiej rok temu zorganizowali ogrom prelekcji, konkursów i sesji RPG - mamy nadzieję, że tym razem nasza współpraca będzie równie owocna!


comments powered by Disqus