Finał zbiórki na Dwory Końca Świata

Autor: Jakub Zapała Redaktor: Motyl

Dodane: 08-09-2014 15:09 ()


Nieuchronnie zbliża się koniec zbiórki na Dworów Końca Świata ogłoszonej przez Ekipę Dziedzictwa Imperium. Do odblokowania jest jeszcze wiele fajnych opcji tak dla "stołowych" RPGowców jak i dla miłośników LARPów. Naprawdę warto im się przyjrzeć!

Według twórców będzie to nowa gra, wykorzystująca najlepsze elementy Dziedzictwa Imperium, ale wprowadzająca wiele nowych rozwiązań i poprawek, przede wszystkim wzbogacających możliwości wpływania przez Graczy na narrację oraz łączących postaci we współpracującą frakcję. Całość ma być też bardzo starannie przygotowana do wydania i bogato ilustrowana.

Obok podręcznika oraz wielu interesujących nagród (obok przygód, plakatów czy sesji z twórcą systemu można zamówić drewnianą skrzynkę na podręcznik, zyskać możliwość decydowania o storyline'ie gry a nawet własny portret na okładce), ekipa Dziedzictwa Imperium oferuje też zaproszenia na Gospodę - mini-konwent w specjalnie przygotowanym budynku, nastawiony przede wszystkim na sesje i larpy w świecie gry. Kolejne ujawniane progi dają szansę na jego wydłużenie oraz wzbogacenie oferowanych tam atrakcji.

Podręcznik ma być wydany na jesieni, a twórcy przyjadą na tegoroczny Falkon - tak więc uczestnicy konwentu nie muszą opłacać wysyłki podręcznika. Premiera Dworów Końca Świata zaplanowana jest więc na listopad 2014, a Gospoda na początek maja 2015.

 

Linki:


comments powered by Disqus