FALKON KONTRATAKUJE!

Autor: Falkon Redaktor: Motyl

Dodane: 21-08-2014 21:12 ()


Pod adresem falkon.co wystartowała nowa odsłona strony Falkonu, a to oznacza, że przygotowania do tegorocznej edycji festiwalu ruszyły pełną parą!

Tegoroczny Falkon to również ogromny games room, komputerówka i konsolówka, sesje rpg i larpy, a także gry karciane i bitewne. Po raz kolejny będziecie mogli walczyć o tytuł NERDa, stanąć w szranki w Drużynowych Mistrzostwach Gier Planszowych, czy podjąć się napisania Larpa Najwyższych Lotów. Powróci Falkon Arena i Konkurs Strojów KOSplay, a blok gier elektronicznych już teraz zaprasza na turnieje gier League of Legends oraz Starcraft 2. A to dopiero początek naszych planów!

Specjalnie dla Was na Falkon zaprosiliśmy zagranicznych gości z najwyższej półki. W tym roku Lublin odwiedzą Michael Swanwick i David Weber, a wszystkich miłośników gier fabularnych na pewno ucieszy wiadomość, że nasze zaproszenie przyjął również twórca Wampira: Maskarady Mark Rein•Hagen. Oczywiście, nie zabraknie uznanych twórców z naszego kraju, najlepszych prelegentów, twórców gier czy grafików. Mamy nadzieję, że do tego grona dołączycie również Wy!

Jeśli chcecie się w nim znaleźć, zgłaszajcie swoje propozycje programowe! Formularz znajdziecie pod tym linkiem

KONTRATAK NASTĄPI W DNIACH 7-10 LISTOPADA NA TARGACH LUBLIN S.A.

MUSISZ TAM BYĆ!


comments powered by Disqus