9. Kreskon już za tydzień!

Autor: Damian Podoba Redaktor: Motyl

Dodane: 02-08-2014 08:25 ()


"9. Kreskon już za tydzień! W związku z czym czas na garść informacji. Musimy zacząć od tych gorszych: Stefan Darda z przyczyn osobistych niestety nie będzie obecny w tym roku na tomaszowskim konwencie. Jego wizytę i wycieczkę do prawdziwej Słonecznej Doliny odłożyliśmy więc do kolejnej, jubileuszowej edycji.

Z weselszych wiadomości dla fanów grozy i horroru znajdzie się jednak ciekawy punkt w czasie trwania piątkowego programu. Odwiedzą nas bowiem młodzi autorzy Łukasz i Ernest Kiełbasa, którzy są współautorami antologii „Horror na Roztoczu”.

Dla wszystkich zainteresowanych udostępniliśmy też pełny program tegorocznego Kreskonu. Możecie znaleźć go w tym miejscu.

Jeszcze mogą zajść delikatne zmiany, coś dodatkowego może wskoczyć do atrakcji pozaprogramowych, jednak mamy nadzieję, że już teraz każdy znajdzie coś dla siebie w naszej ofercie.

Wszystkim uczestnikom kierującym się do nas przypominamy o zabraniu konwentowego niezbędnika. Uczestnikom niepełnoletnim przypominamy zaś o potrzebie posiadania oświadczenia od opiekuna, które znajdziecie tutaj.

Zapraszamy 8-10 sierpnia do Gimnazjum nr 1 przy ul. Kopernika 4 w Tomaszowie Lubelskim.

Startujemy o godzinie 16:00!"


comments powered by Disqus