Świętokrzyski Konwent Fantastyki JAGACON

Autor: Michał Pajek Redaktor: Motyl

Dodane: 23-06-2014 00:42 ()


Już w te wakacje, w dniach 1-3 sierpnia odbędzie się w Suchedniowie druga edycja Świętokrzyskiego Konwentu Fantastyki Jagacon. Już drugi raz będziecie mieli okazję przekonać się, że Świętokrzyskie wcale nie oznacza nudne!

 

Czym jest Jagacon?

 

Naszym celem, jako twórców konwentu, jest integracja oraz wymiana poglądów i doświadczeń wszystkich fanów fantastyki i dziedzin pokrewnych z województwa świętokrzyskiego i nie tylko. Jagacon to trzy dni prelekcji, sesji, turniejów, warsztatów, gier i wielu innych atrakcji dla tych, którzy chcą spędzić ciepły, sierpniowy weekend w malowniczym zakątku kraju, jakim jest Suchedniów. Lecz przede wszystkim, Jagacon to trzy dni wspaniałej, fantastycznej zabawy!

 

Dlaczego warto?

 

Jeśli jesteś fanem fantastyki, gier fabularnych, planszowych, bitewnych, czy larpów. Jeśli interesujesz się mangą, anime, czy lubisz czytać literaturę fantastyczną, ten konwent jest właśnie dla Ciebie. Na Jagaconie będziesz mógł spotkać ciekawych ludzi, którzy tak samo jak Ty interesują się fantastyką i podobnie do Ciebie chcą się dzielić swoją pasją. A co najważniejsze, Jagacon to miejsce, gdzie zacierają się granice między światem realnym, a światem z Twoich ulubionych książek, filmów i gier.

 

Co nas wyróżnia?

 

Wrota Jagaconu są otwarte dla wszystkich miłośników fantastyki, nie zapominamy jednak o naszym bogatym rodowodzie. Tematem przewodnim konwentu są podania i legendy świętokrzyskie oraz charakterystyczne symbole, z Babą Jagą na czele. Jeśli zatem interesuje Cię fantastyka i wszystko, co z nią związane, Jacagon będzie dla Ciebie bardzo atrakcyjną propozycją. Jeśli zaś dodatkowo interesują Cię legendy świętokrzyskie, to wprost nie może Cię tu zabraknąć!

 

Więcej informacji?

 

Oczywiście! Na naszej stronie znajdziesz regularnie aktualizowane informacje na temat konwentu: Jagacon. Ponadto zapraszamy na nasze wydarzenie oraz fanpage na Facebooku: FB oraz Jagacon.

Tu możesz zadać nam wszelkie pytania dotyczące imprezy, a my chętnie rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości!

Tak więc nie zastanawiaj się dłużej! Rezerwuj sobie pierwszy, sierpniowy weekend. Czekamy na Ciebie!


comments powered by Disqus