Wielki Konkurs Toporiadowy

Autor: Kasia "Bączek" Jastrzębska Redaktor: Motyl

Dodane: 19-06-2014 21:15 ()


Niepowtarzalny charakter Toporiady to zasługa, między innymi, tworzonych co roku Obozów. Od kliku lat były one doceniane i nagradzane w Konkursie Obozowym. W tym roku, z okazji jubileuszu Toporiady, zdecydowaliśmy się ulepszyć, uatrakcyjnić i poszerzyć formę Wielkiego Konkursu Obozowego. Przedstawiamy oto Wam nadzwyczajny, olbrzymi i zupełnie niesamowity

WIELKI KONKURS TOPORIADOWY!!!

O co chodzi? Konkurs trwać będzie przez całą Toporiadę (a nawet jeszcze przed nią!). Wystarczy zebrać znajomych i zgłosić swoją Ekipę. O wygranej będzie decydować liczba zebranych punktów aż do końca Toporiady, a te dostawać będziecie po prostu za dobrą zabawę! Czyli na przykład za wygrywanie konkursów i prowadzenie sesji! Czy można sobie wyobrazić bardziej przyjemny konkurs?

Jak wziąć w nim udział? Nic prostszego! Wystarczy najpóźniej tydzień przed Toporiadą zgłosić swoją Ekipę w specjalnym formularzu na stronie Topory.org. Ale pamiętajcie! – każda osoba może być tylko w jednej Ekipie.

Za co dokładnie przyznawane będą punkty?

·         Za stworzenie i poprowadzenie punktów progamu (konkursów, LARPów, prelekcji)

·         Za prowadzenie sesji

·         Za wygrywanie w konkursach i LARPach

·         Za udział w atrakcjach przygotowanych specjalnie dla Ekip

·         Za wygraną w kategoraich obozowych – najlepsza charakteryzacja i najlepsza baza

·         Za wygraną w konkursie Złote Topory

·         Za zebranie największej liczby głosów od Toporiadowiczów

Chcesz wiedzieć więcej? Śledź pilnie profil Toporiady na facebooku i regularnie zaglądaj na naszą stronę internetową Topory.org. Masz pytanie do konkursu? – pisz: pgbanasinski@gmail.com.


comments powered by Disqus