"Biocosmosis" tom 2 - "Savas"

Autor: Wydawnictwo Pro Arte Redaktor: Motyl

Dodane: 16-03-2007 09:29 ()


W maju do sprzedaży trafi drugi tom serii Biocosmosis. "Savas" pojawi się zarówno w miękkiej (26,90 zł) jak i twardej oprawie (34,40 zł).

 

Tytuł: BiOCOSMOSiS: SAVAS

Scenariusz: Edvin Volinski

Rysunek: Nikodem Cabala

Kolor: Grzegorz Krysinski

Wydawca: Pro-Arte

data wydania: maj 2007

strony: 48

papier: kredowy

format: A4, kolor

oprawa: twarda / miękka

cena: 34,40 / 26,90

biocosmosis.com

 

Savas, emnich związany z klasztorem Syberry, przybywa na blokowaną przez Legion Entirum odległą bezimienną planetę, oznaczoną jako X. Odbiera na orbicie sygnał błagający o pomoc i ląduje wśród ruin jednej z megaosad.

 

Uznany za symbol ocalenia, emnich zostaje entuzjastycznie powitany przez niedobitków Wojny Incognito, kamuflowanego przed światem konfliktu zbrojnego, który wybuchł między kosmoracjami. Licząc na nadnaturalne zdolności niecodziennego przybysza, Sythia - naczelnik megaosady oraz Yagger - budzący postrach najemnik, zamierzają wykorzystać emnicha do obrony przed szykującym się do ataku, ogromnym stadem drapieżników, które od wielu lat z tajemniczych powodów systematycznie wybija ludzi.

 

Skupiony na rozwikłaniu zagadki stada, Savas nie zamierza przyjąć roli superbohatera, tym bardziej, że megaosada ma już jednego, najmniej oczekiwanego i szczerze znienawidzonego.

Przykładowe plansze drugiego tomu "Biocosmosis" znajdziecie pod tym linkiem "Savas". Ponadto na stronie znajdziecie przykładowe plansze tomu  "Quiciuq".

Źródło: biocosmosis.com.


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...