Bóg, który się pomylił - larp, jakiego dotąd nie było i nigdy się nie powtórzy!

Autor: Marcin Słowikowski Redaktor: Motyl

Dodane: 18-04-2014 07:52 ()


Tegoroczne lato, jak co roku, będzie obfitowało w larpy i gry terenowe oraz kilkudniowe konwenty dla miłośników tej rozrywki. Spośród wielu propozycji jedna jest bardzo intrygująca. To larp „Bóg, który się pomylił" - gra główna tegorocznego Hardkonu organizowanego w dniach 27 czerwca - 6 lipca.

Od czasu ukazania się psychotestu, który ma za zadanie pomóc graczom wybrać, którą rasą powinni rozpocząć grę, na Facebooku toczą się żywe dyskusje i spekulacje na ten temat. Organizatorzy tego dwudniowego larpa wprowadzają bardzo wiele innowacji: rozpoczynając od wspomnianego testu, przez bardzo oryginalny świat, którego opis można znaleźć na stronie Hardkonu, po fakt, że każdy z graczy będzie wcielał się naprzemiennie w dwie postaci należące do dwóch spośród ośmiu różnych ras.

Zainteresowanie grą jeszcze przed otwarciem zapisów, które nastąpi w Śmigus-Dyngus, jest bardzo duże, więc można podejrzewać, że wszystkie spośród 120 dostępnych miejsc znikną dość szybko. Szczegóły na temat zapisów można znaleźć na stronie hardkon.pl

Nasz serwis jest patronem medialnym festiwalu.


comments powered by Disqus