Już za miesiąc wystartują Bialskie Dni Fantastyki!

Autor: Paweł Iwaniuk Redaktor: Motyl

Dodane: 17-04-2014 08:31 ()


Do startu imprezy pozostał dokładnie miesiąc. W związku z tym chcielibyśmy podzielić się z Wami garścią informacji na temat przygotowań do wydarzenia.

 

Bialskie Dni Fantastyki będą bezpłatne!

 

Udało się! Kilka miesięcy chodzenia i pukania do różnych drzwi oraz rozmów z pozytywnie zakręconymi ludźmi przyniosło efekty. Dzięki wsparciu naszych partnerów, możemy dzisiaj oficjalnie poinformować, że BDF będzie wydarzeniem bezpłatnym, dostępnym dla wszystkich miłośników fantastyki oraz osób chcących rozszerzyć swoją wiedzę w tej materii:)

 

Zapamiętajcie ten adres - Sidorska 95/97

Dzięki uprzejmości Władz Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej, przygotowywane przez nas wydarzenie odbędzie się w nowoczesnym i klimatyzowanym budynku przy ulicy Sidorskiej 95/97 w Białej Podlaskiej.

Bloki prelekcyjne zostaną przeprowadzone w trzech dużych salach wykładowych, dysponujących własnym nagłośnieniem oraz projektorami. Wierzymy, że takie warunki zapewnią Bialskim Dniom Fantastyki odpowiednią oprawę, która od początku była naszym marzeniem:)

Po nadchodzących świętach poinformujemy Was również o warunkach noclegu. Dla uczestników spoza Białej przewidujemy bowiem możliwość tzw. „konwentowego noclegu ".

 

Invitka Bialskich Dni Fantastyki

 

Na koniec mamy dla Was coś specjalnego czyli filmową zapowiedź nadchodzącego wydarzenia. Tym razem jednak bez zbędnego przedłużania i nagości, zapraszamy na seans;)


comments powered by Disqus