KolejKon w Warszawie

Autor: Krzysztof Księski Redaktor: Motyl

Dodane: 01-04-2014 11:30 ()


We wrześniu br. w Warszawie odbędzie się pierwsza edycja konwentu KolejKon. Impreza ma nawiązywać do wielogodzinnego stania w kolejkach do akredytacji na niektórych konwentach, np. warszawskim Polconie czy poznańskim Pyrkonie.

Tematyka konwentu będzie jednak, jak zapewniają organizatorzy, potraktowana w sposób humorystyczny. Można spodziewać się m.in. prelekcji na temat aspektów psychologicznych i socjologicznych związanych ze staniem w kolejkach, znaczeniem kolejek w PRL-u, konkursów wiedzowych na temat kolei czy też utworów muzycznych, typu „Korowód" czy „Road to hell", jak również dyskusji dotyczących spędzania wolnego czasu podczas stania w kolejkach.

W Games Roomie nie zabraknie także odpowiednich pozycji nawiązujących do tematyki konwentu, planowane są także pierwsze mistrzostwa Polski w „Kolejkę" wydaną przez IPN. Niewątpliwą atrakcją będą również spotkania z najsłynniejszymi polskimi „staczami", którzy opowiedzą o swoich bogatych doświadczeniach związanych ze staniem w kolejkach w różnych obszarach geograficznych.

Już niedługo podamy dokładniejsze informacje na temat tej obiecującej inicjatywy.


comments powered by Disqus