VIII Wrocławski Dzień Grania w RPG!

Autor: Wielosfer Redaktor: Motyl

Dodane: 11-03-2014 06:56 ()


Wielkimi krokami zbliża się VIII Wrocławski Dzień Grania w RPG! Nasza impreza promuje wyobraźnię i "gimnastykę" umysłu. Dodajmy do tego zabawę w role i sporo frajdy. Czyli cały dzień z RPG!

Ta edycja, odbywać się będzie w eleganckim budynku B-4, należącym do Politechniki Wrocławskiej i leżący w głównym kampusie, nieopodal Placu Grunwaldzkiego. Będziemy mieli przygotowane dla Was nie tylko sale do gier, ale również podręczniki, kartki, ołówki i liczne zachęty. Każdy jest mile widziany - starsi i młodsi, studenci i uczniowie, miłośnicy Fantasy; SF oraz dobrych historii. Panie i Panowie. Wstęp, naturalnie, wolny, bo wyobraźnia jest przecież za darmo!

Nigdy nie grałeś/grałaś w gry RPG? Coś tam wiesz o zabawach w teatr i rzucaniu kostkami, ale nie rozumiesz o co z tym wszystkim chodzi? Bez obaw! Doświadczeni Gracze i Mistrzowie Gry chętnie udzielą informacji i zaproszą do zabawy.

Imprezę rozpoczynamy o godzinie 10:00 i niedługo później będzie miała początek pierwsza seria gier. Po godzinie 14:00 zaprosimy na przerwę obiadową, a około 15:00 rozpoczniemy drugą, popołudniową serie gier. Czyli cały dzień grania, no ale w końcu, nie na darmo, nazwa to Dzień Grania w RPG. Dla zapobiegliwych, uruchomiliśmy formularze do zgłaszania sesji (jako Mistrz Gry) jak i zaklepywaniu miejsc (jako Gracze).

Zapisy i zgłoszenia na stronie: dzienrpg.


comments powered by Disqus