Kreskon rusza z nową stroną i konkursem

Autor: Damian Podoba Redaktor: Motyl

Dodane: 06-03-2014 13:13 ()


Organizatorzy Kreskonu 2014 ruszają z przygotowaniami! W sieć wpuszczona została pełna strona konwentu, którą znajdziecie pod adresem Kreskon 2014. Są tam wszelkie informacje odnośnie kontaktu z organizatorami oraz tego jak można dostać się do Tomaszowa Lubelskiego, gdzie już po raz 9. odbywać się będzie ta impreza miłośników fantastyki. W tym roku Roztocze powita Was w dniach 8-10 sierpnia!

Mimo odległego terminu Kreskon już znalazł grono wspierających go instytucji, którym organizatorzy serdecznie dziękują i zapowiadają, że na tym nie poprzestaną. Tegoroczna edycja nawiązywać będzie do szeroko pojętego science-fiction, jednak obok takiego bloku tematycznego znajdą się inne: historyczny, ogólno-fantastyczny, mangi i anime. Nie zabraknie oczywiście konkursów oraz turniejów gier! Jakie inne atrakcje pojawią się na Kreskonie, organizatorzy póki co nie chcą wyjawić, aby odpowiednio budować napięcie. Jednocześnie ze stroną rusza przyjmowanie zgłoszeń programowych i potrwa ono do końca czerwca.

Z okazji startu strony organizatorzy ogłaszają też konkurs! Do zgarnięcia wejściówka + upominek. Wystarczy odszukać na Facebooku profil Kreskonu, polubić i tam pod wiadomością konkursową wpisać swoją propozycję hasła promującego 9. edycję Kreskonu."


comments powered by Disqus