VII Wrocławski Dzień Grania w RPG

Autor: Tomasz Filip Redaktor: Motyl

Dodane: 07-10-2013 20:40 ()


Stowarzyszenie Wielosfer pragnie zaprosić na siódmą edycję „Wrocławskiego Dnia Grania w RPG” - cykliczną imprezę dla fanów gier fabularnych. O co chodzi? RPG (lub "gry fabularne") to rodzaj gier rozgrywanych w wyobraźni, w których gracze prowadzą swoje postacie przez dziesiątki niebezpiecznych przygód a czuwający nad całą rozgrywką mistrz gry zapewnia im dobrą zabawę owe przygody  wymyślając.

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym, co by się stało, gdyby bohater Waszej ulubionej książki lub filmu postąpił inaczej, jeśli denerwują Was ograniczenia gier komputerowych, jeśli wreszcie znani jesteście ze swojej bujnej wyobraźni, to na pewno gry RPG przypadną Wam do gustu!

A jeśli pojęcie gier fabularnych nie jest dla Was nowe, zapraszamy tym bardziej. Poznacie nowych ludzi, systemy i style rozgrywki; słowem: zdobędziecie doświadczenie (bezcenne!). W programie sesje w Warhammera, Neuroshimy i Exalted (i nie tylko), dla doświadczonych, początkujących i zupełnie zielonych. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Zapraszamy już 19 października (sobota) o 10:00 do budynku D13 Politechniki Wrocławskiej. Wstęp jest darmowy, bo przecież wyobraźnia jest bezcenna...

Więcej informacji znajdziecie tutaj lub na Facebooku.

Zaprasza Stowarzyszenie Wielosfer.


comments powered by Disqus