Fantasy Expo 2013 - zapowiedziano niektóre z atrakcji programu

Autor: Marcin Waincetel Redaktor: Edgar Allan

Dodane: 17-09-2013 17:29 ()


Mamy przyjemność przedstawić Wam zarys programu organizowanego na scenie głównej Fantasy Expo 2013, które ma się odbyć we Wrocławiu 13 października. Mało tego - zapowiadamy kilka z potwierdzonych już całodziennych atrakcji.

 Atrakcje trwające cały dzień:

  • 15 urodziny Cartoon Network w Polsce - Odwiedź stoisko Cartoon Network i poczują się jak bohater Pory na przygodę. Daj się pojmać Lodowemu Królowi i zrób sobie pamiątkowe zdjęcie w jego lodowym więzieniu. Spotkaj bohaterów z najsławniejszych seriali stacji, weź udział w konkursach i zrób sobie pamiątkową, urodzinową przypinkę Cartoon Network.
  • 10 urodziny Rebel.pl - Największy sklep z grami planszowymi Rebel.pl zaprasza Państwa na swoje stoisko, gdzie będzie można poznać ich nowości wydawnicze oraz spędzić miło czas z rodziną lub znajomymi w pełnej uśmiechu atmosferze! Będą prezentować takie topowe tytuły jak Dobble, Jungle Speed czy Wsiąść do Pociągu Europa!
  • Gwiezdne Wojny – chciałbyś zrobić sobie zdjęcie z oddziałem Imperialnym? Marzy Ci się przejście po wiosce Tatooine ? Zapraszamy na FE2013 gdzie Legion 501 zatroszczył się o to by przenieść odwiedzających w świat Giezdnych Wojen.
  • BattleField 4? GTA V? PES 14? FIFA 14? – Znasz, kochasz lub chcesz poznać te tytuły? Zapraszamy na stoisko Projektu Konsola, gdzie organizatorzy FE2013 wraz z EA Games Poland postanowili zatroszczyć się o każdego gracza w naszym kraju! 


comments powered by Disqus