Gość Kreskonu i tajemniczy program

Autor: Joanna Kopciuch Redaktor: Ivan

Dodane: 15-07-2013 23:22 ()


Organizatorzy mają zaszczyt ujawnić kolejną tajemnicę Kreskonu! Chodzi o gościa specjalnego, który odwiedzi tomaszowski konwent. 

Będzie nim Stefan Darda, autor bestsellerowych horrorów osadzonych m.in. na Roztoczu. Będziecie mogli spotkać się z pisarzem, zadać mu nurtujące Was pytania i posłuchać o tajemnicach, które natchnęły go do pisania. Prócz tego szykowane są interesujące prelekcje i konkursy. Będzie o watykańskich szpiegach oraz procesach prowadzonych przez papieską inkwizycję.

Skoro tematyka to tajemnice i teorie spiskowe to zabraknąć nie może Templariuszy! Znakomite nagrody będziecie mogli wygrać, np. w konkursach muzycznym i wiedzy o Silent Hill. Więcej informacji znajdziecie na stronie konwentu - kreskon2013.dl.pl. Organizatorzy wciąż czekają na Wasze zgłoszenia programowe kierowane na adres kreskon.program@gmail.com. Pamiętajcie, że przewidziane są zniżki akredytacyjne dla wszystkich prowadzących oraz upominki dla wylosowanych szczęśliwców! Los może się do Was uśmiechnąć już teraz. Wystarczy, że udacie się na portal Facebook i tam odnajdziecie profil Kreskonu :)


comments powered by Disqus