Kreskon 2013 - zaproszeni​e do współtworz​enia programu

Autor: Joanna Kopciuch Redaktor: Ivan

Dodane: 05-07-2013 09:34 ()


Serdecznie zapraszamy do przybycia na "tajemniczy" Kreskon do Tomaszowa Lubelskiego! Odbędzie się on w dniach 16-18 sierpnia w Gimnazjum nr 1.

Na konwencie będziecie mogli posłuchać ciekawych prelekcji w blokach: tajemnice i teorie spiskowe, ogólnofantastyczny oraz wygrać wspaniałe nagrody w przygotowanych dla Was konkursach i turniejach.

Zachęcamy Was do zgłaszania swoich propozycji programowych, to pozwoli utrzymać wysoki poziom programowy Kreskonu, a Wam zapewni zniżki akredytacyjne. Każdy zgłoszony punkt ma również szansę na specjalnie przygotowane nagrody oraz otrzymanie zaświadczenia, które przydać się może w szczególności osobom studiującym.

Jeśli Wasze zgłoszenia dopiszą w tematyce innej niż wyżej wymienione to nie wykluczone, że otworzymy dodatkowe bloki, np. mangi i anime i/lub fantastyczno-naukowy. 

Przy pracy nad konwentem jest taki moment, że kończą się zadania organizatorów, a zaczyna się rola uczestników i twórców programu. Liczymy, że będziecie dla Kreskonu jednym i drugim, a wszyscy na tym skorzystają. Każdy pomysł jaki do nas zawędruje zostanie dokładnie rozpatrzony. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 31 lipca, macie zatem niecały miesiąc!

Zapraszamy na naszą stronę internetową: kreskon2013.dl.pl oraz do udziału w wydarzeniu na FB: facebook.com/events/145638015624894, gdzie możecie wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest tajemnicza gra planszowa.


comments powered by Disqus