IV Nowotarski Dzień Fantastyki

Autor: Adam Gulbiński Redaktor: Ivan

Dodane: 11-06-2013 21:31 ()


Już po raz czwarty zapraszamy Was na naszą cykliczną imprezę poświęconą wszelakiej fantastyce, która odbędzie się 20.07.2013 tradycyjnie w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu.  

W tym roku program jest przygotowywany wspólnymi siłami trzech podhalańskich klubów fantastyki: Nowotarskiego Klubu Fantastyki NKF, Rabczańskiego Klubu Fantastyki Rabkon oraz, po raz pierwszy w historii naszej imprezy, Zakopiańskiego Klubu Fantastyki SIGIL. Po raz kolejny na cały dzień Nowy Targ opanują Wiedźmini i Space Marines, smoki i rycerze, magowie i lordowie Sith, oraz inne fantastyczne persony.

Czym jest NDF?

Nowotarski Dzień Fantastyki to impreza poświęcona – któż by się spodziewał – fantastyce pod wszelkimi postaciami. W trakcie jej trwania będziecie mogli wysłuchać przeróżnych prelekcji tematycznych, wziąć udział w panelach dyskusyjnych, konkursach z nagrodami, turniejach, LARP-ach i Jeepform-ach - czyli parateatralnych grach fabularnych – jak i zagrać w rozmaite gry planszowe, karciane i zręcznościowe. Ponadto jako dodatkowa atrakcja tradycyjnie pojawi się Console Room z różnymi konsolami do gier.

Celem Nowotarskiego Dnia Fantastyki jest propagowanie fantastyki, kultury i kreatywnych sposobów spędzania wolnego czasu.

Impreza ma charakter otwarty.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony klubowej i fanpage'u imprezy :

http://www.fantastyka.nowytarg.pl/

https://www.facebook.com/events/374211556025550/

Do zobaczeniu na IV Nowotarskim Dniu Fantastyki!

 


comments powered by Disqus