OldTown

Autor: Krzyś-Miś Redaktor: Krzyś-Miś

Dodane: 13-02-2007 12:43 ()


W dniach 13 - 18 lipca w Kluczewie pod Stargardem Szczeciśńkim odbędzie się impreza postapokaliptyczna, będąca połączeniem konwentu z LARPem.

Na OldTown każdy z uczestników wciela się w role mieszkańców miasta powstałego po apokalipsie. Jednak organizatorzy przewidują również atrakcje znane ze zwykłych konwentów: prelekcje, konkursy.

 

Organizatorzy tak piszą o swojej imprezie:

 

"Jeżeli jesteś fanem postapokalipsy to nie ma lepszej możliwości na spędzenie tych pięciu dni, w prawdziwie wastelandowej scenerii post radzieckiego lotniska w Kluczewie. W ciągu dnia trzeba walczyć o przeżycia, a w nocy bawić się do upadłego w barze zaadoptowanym, z radzieckiego schronu. Atrakcji czeka Cię bez liku. W każdej chwili wydarzyć może się coś niezwykłego czego nie przeżyjesz nigdzie indziej - ataki mutantów, walki z Raidersami, szaleni kaznodzieje, toczący nieustanny konflikt handlarze i wiele, wiele innych. Należy powiedzieć, że to nie jest impreza dla ludzi, którzy nie potrafią się obejść bez stałego dostępu do wody czy prądu, którzy nie lubią spać pod namiotem i przyrządzać jedzenia na ognisku. Aby przeżyć w świecie ogarniętym chaosem człowiek musi posiąść wiele umiejętności - bez nich nieuchronnie zginie.Zasmakuj prawdziwego życia ludzi, którzy przeżyli apokalipse! Odwiedź nas!"

 

 

Charakter imprezy sprawia, że organizatorzy wprowadzili ograniczenia wiekowe odnośnie imprezy. Na teren konwentu będą wpuszczane wyłącznie osoby pełnoletnie.

 

Więcej informacji pojawi się wkrótce.

 

 

Żródło: Informator Konwentowy


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...