Warhammer 40000 RPG

Autor: Krzyś-Miś Redaktor: Krzyś-Miś

Dodane: 20-07-2006 20:14 ()


System będzie oparty o świat mrocznej sf/fantasy znany z popularnej gry bitewnej o tym samym tytule. Można będzie wcielać się w postaci żyjące w 41 wieku uniwersum Warhammera, pełnego orków, eldarów, bohaterskiej gwardii imperialnej i niezmordowanego chaosu.

Podręcznik podstawowy, wydany w twardej oprawie, będzie kosztował UK £35.00/US $49.99/Can $64.99. Na 320 stronach znajdą się informacje o mrocznym uniwersum W4k, zamieszkałym przez walczące z sobą potęgi, gdzie miecz, czy topór pojedynkują się z miotaczem płomieni lub działkiem laserowym, a pola bitwy pełne są bojowych statków kosmicznych, blasterów i innego oręża, zwanego słusznie bronią zagłady. Spiski, walka o przetrwanie, spaczające wpływy chaosu i wszędzie węsząca inkwizycja - czy może być coś bardziej emocjonującego? Świat W4k to połączenie starego dobrego Warhammera ze sztafażem sf dalekiego zasięgu.

Wydawca zaplanował wydanie po ukazaniu się podręcznika podstawowego, zasłonki MG, niezbędnika gracza oraz pierwszego dodatku o nazwie: "Purge the Unclean".

Miejmy nadzieję, że Copernicus Corporation planuje polskie wydanie tego systemu. Z plotek, które przyniosła jaszczurka wynika, że wydawnictwo poważnie nosi się z tą myślą.


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...