Wielki Turniej PBF

Autor: GameExe Redaktor: S_p_i_d_e_r

Dodane: 29-11-2012 15:35 ()


GameExe.pl to jeden z największych i najstarszych portali poświęconych fantastyce i grom RPG, który w grudniu obchodzić będzie dziewięciolecie swojego istnienia. Z tej okazji, oprócz licznych konkursów jubileuszowych, organizujemy pierwszy Wielki Turniej Sesji Forumowych. 

Wszyscy fani gier fabularnych będą mogli zmierzyć się w rozgrywkach PBF, które od wielu lat cieszą się stałym powodzeniem użytkowników GameExe. Chcemy, by wieść o Turnieju dotarła do jak najszerszego grona miłośników RPG, dzięki czemu poziom rozgrywki wzrośnie jeszcze bardziej. Właśnie dlatego tak bardzo zależy nam na Waszym zainteresowaniu i udziale.

Turniej, który rozpocznie się 11 grudnia, stwarza okazję do zdobycia nagród w trzech kategoriach:

  • Najlepszy Mistrz Gry (najlepsza fabuła, prowadzenie, elastyczność rozgrywki, jakość narracji, opisów, NPC, ilustracji muzycznych / graficznych itp.)
  • Najlepszy Gracz (najciekawsza kreacja i odgrywanie postaci, jakość odpowiedzi, współtworzenie fabuły itp.)
  • Najlepszy komentarz (nagroda za najbardziej konstruktywne, obiektywne komentarze i opinie publiczności, stanowiącej główną część jury)

We wszystkich kategoriach laureaci mogą liczyć na cenne nagrody, takie jak podręczniki RPG, zestawy kości, egzemplarze książek czy gier cRPG.

Czas trwania wszystkich sesji turniejowych to 3 tygodnie od dnia rozpoczęcia Turnieju. Jedynym wymogiem uczestnictwa w Turnieju jest bezpłatna rejestracja na forum GameExe.

Nad przebiegiem Turnieju czuwać będzie specjalne jury redakcyjne, jednak decydujący głos w sprawie oceny Mistrzów Gier oraz Graczy posiadać będą użytkownicy forum obserwujący rozwój poszczególnych sesji. Najciekawsze i najbardziej konstruktywne z tych ocen i komentarzy zostaną nagrodzone przez jury redakcyjne.

Zgłoszenia do Turnieju nadsyłać można do 10 grudnia na adres wiktul@gmail.com z dopiskiem "Wielki Turniej PBF"Mistrzowie Gier proszeni są o poinformowanie w zgłoszeniu w jakich realiach fabularnych zamierzają prowadzić swoją sesję.

Więcej informacji o zasadach Turnieju znajdziecie na stronie i forum GameExe, pod adresem www.gexe.pl

Zapraszamy!!! 


comments powered by Disqus