Rewolucja Agencji Solaris

Autor: Krzyś-Miś Redaktor: Krzyś-Miś

Dodane: 30-01-2007 00:00 ()


Wydawnictwo Solaris zaplanowało na najbliższy czas szereg ciekawych inicjatyw, które odbiją się w pozytywny sposób na nas, czyli fanach fantastyki.

 

3 lutego zostanie uruchomiony nowy sklep internetowy Solaris, pod adresem -   http://www.solarisnet.pl/

 

W związku z tym z dniem 1 lutego przestanie działać stary sklep, a w nadchodzącym tygodniu mogą wystąpić problemy z logowaniem pod starym adresem.Nowy sklep jest pierwszym etapem szerszego projektu, który powinien zostać zamknięty z dniem 1 marca.

 

Wydawnictwo pragnie, aby witryna http://www.solarisnet.pl/ stała się stroną wszystkich miłośników fantastyki, gdzie będzie można kupić książki, filmy, komiksy nie tylko z gatunku SF & fantasy. W lutym  stopniowo będą otwierane kolejne domeny przyporządkowane sklepowi:

strony wydawnictwa Solaris, Festiwalu Fantastyki, Solaris Travel, Nagrody SFINKS, oficjalnej strony Wojtka Sedeńki, SFanClubu i czasopisma "Fantasy & Science Fiction".

 

Nowy sklep zyskuje zupełnie nową szatę. Będzie też działał na nowych zasadach. Logowanie będzie się odbywać według adresu e-mail, ale ze wszelkimi zabezpieczeniami. W lutym dojdzie możliwość płacenia kartami płatniczymi, możliwość sprawdzania kont klientów oraz zamawiania newsletterów.Główną zmianą będzie, że w ciągu najbliższych dwóch miesięcy zostanie usunięta możliwość zamawiania z dużym wyprzedzeniem zapowiedzi wydawniczych. Już teraz będzie można zamawiać wyłącznie książki z podanymi cenami, a więc takie, które są na stanie lub ukażą się w ciągu 7 dni na rynku.

 

Wszystkie pozostałe zapowiedzi wydawnicze będzie można subskrybować - tzn. złożyć  subskrypcję, która nie będzie jednak równoznaczna z faktycznym złożeniem zamówienia. Z chwilą, gdy książka będzie już miała cenę i znaną datę wydania, program księgarni - w chwili zalogowania się w niej przez klienta - będzie go informował, że kiedyś wyraził chęć nabycia tej książki i może to zrobić teraz.

 

 

Źródło: Solaris


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...