Czarna Biblioteka - wznowienia

Autor: Siman Redaktor: Siman

Dodane: 22-01-2007 17:44 ()


Wydawnictwo Copernicus Corporation wznowiło z odświeżoną oprawą nakłady 2 tytułów książkowych z serii Black Library w realiach uniwersum Warhmmera 40.000: Kosmiczny Wilk Williama Kinga oraz Pierwszy i jedyny z Tanith Dana Abnetta - rozpoczynający cykl "Duchy Gaunta". Ich cena pozostała niezmieniona w stosunku do starych wydań i wynosi 34 zł.

 

 

Kosmiczny Wilk - William King

 

Kosmiczni Marines są ostatnią nadzieją ludzkości. Młodzieniec Ragnar zostaje wybrany do dzikiego, ale dumnego Zakonu Kosmicznych Wilków. Jednak w jego duszy budzi się bestia, która musi opanować, jeśli chce ze swoją wilczą sforą walczyć w obronie ludzkości.

 

 

 

 

 

 

 

 

Pierwszy i jedyny z Tanith - Dan Abnett

 

W mrocznej, gotyckiej przyszłości świata Warhammer, w roku 40.000 ludzkość znajduje się na krawędzi zagłady. Imperium, walczące o przetrwanie w galaktyce, stawia czoła wciąż nowym niebezpieczeństwom. W skażonych przez Chaos światach Sabatu, Imperialny Komisarz Ibram Gaunt musi walczyć zarówno z legionami Chaosu jak i wewnętrznymi starciami między regimentami. Pierwszy i Jedyny z Tanith jest epicką opowieścią o planetarnych podbojach, wielkich ambicjach, zdradzie i honorze.

 

 

 

 

Źródło: Copernicus Corporation


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...