Wrocławski CoolKon już w marcu

Autor: Sienio Redaktor: Siman

Dodane: 13-11-2006 13:48 ()


To będzie trzecia edycja imprezy, która odbędzie się na początku marca przyszłego roku we Wrocałwiu. Organizowana jest przez: Rawicki Klub Fantastyki, Tawernę RPG, Front oraz Stowarzyszenie Przestrzeń.

Oto wypowiedź koordynatora z wczoraj, z 12 listopada, dotycząca imprezy.

Dzisiaj oficjalnie rozpoczynamy pracę nad 3 edycją naszego konwentu. Napisałem "oficjalnie", ponieważ "nieoficjalnie" pracujemy już od kilku miesięcy. Chcemy rozwijać Coolkon, wzbogacić jego trzecią edycję o nowe atrakcje, podnieść poziom programu i organizacji tak, aby nasz konwent stał się jeszcze bardziej przyjazny uczestnikom. Termin imprezy zasadniczo nie zmieni się – odbędzie się ona na początku marca 2007 roku. O wszystkim co dotyczy 3 edycji Coolkonu będzie można dowiedzieć się z naszej witryny internetowej. Informacje, tak jak w poprzednich latach, pojawiać się będą na bieżąco i regularnie.

Na Coolkon III zapraszamy wszystkich miłośników fantastyki, gier fabularnych, karcianych i bitewnych z całego kraju i świata. Chcemy, aby nasz konwent był wspólnym dobrem wszystkich, którzy go odwiedzą. Nadal głównym wyznacznikiem jakości Coolkonu dla nas organizatorów będzie zdanie zwykłych uczestników. Jednocześnie namawiamy Was do współtworzenia programu Coolkonu. O zasadach współpracy dowiecie się wkrótce. Na dzień dzisiejszy udostępniamy mailowy adres kontaktowy (coolkon@coolkon.rpg.pl), na który można wysyłać wszystkie pytania i zgłaszać problemy, które dotyczą 3 edycji Coolkonu. Mamy nadzieje, że uczestnictwo i współtworzenie tego konwentu przyniesie wiele satysfakcji i radości tym, którzy go odwiedzą.

Do Zobaczenia!!!

 

W imieniu wszystkich organizatorów

Koordynator Główny – Tomasz "Tompaluch" Rzepecki

 

Zapraszamy również na stronę konwentu.

 

Źródło: Informator Konwentowy

 

 


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...