Gadżety wujka Selekcji - cz. 2

Autor: Michał "Selekcja" Świerad Redaktor: Siman

Dodane: 25-10-2006 00:02 ()


PRZEDŁUŻONY MAGAZYNEK

Czasami jest tak, że jeden nabój lub jego brak może zdecydować o tym czy wrócisz do miasta z torbami pełnymi gambli czy będziesz gryzł ziemię. Dobrze, jeśli w Twojej spluwie jest przedłużony magazynek. Ich wadą jest to, że powodują zacięcia częściej niż standardowe. Do M1911 można dostać wersje o pojemności od 8 do 10 sztuk. Do Glocka robią nawet 33 nabojowe. Czasem spotyka się też przedłużone magazynki do M16 i FN SCAR o pojemności 40 sztuk.

  • Dodatkowe reguły specjalne: feralny rzut na zacięcie przy wynikach o oczko mniejszych niż w standardowym opisie broni

 

PARASCOPE

Jeśli tropisz maszynki, ta zabawka do niczego ci się nie przyda. Ale jeśli żyjesz w mieście i polujesz na ludzi, wtedy pokaże ci co potrafi. Wystarczy, że przyłożysz ją do ściany i włączysz, a po chwili zapali się zielona albo czerwona lampka. Zielona oznacza, że w pomieszczeniu jest pusto. Czerwona - będziesz miał tam towarzystwo. Nie wiadomo tylko, czy ludzi, czy mutków oraz ilu ich będzie.  Pamietaj też o ograniczeniach - zasięg wynosi tylko 15 metrów, więc nie nadaje się do sprawdzania na przykład hal fabrycznych, a ściany muszą mieć mniej niż 30 cm.

 

PARATROOPER

Tak, dobrze widzisz, to jest rower. Po co Ci go pokazuje? Bo to jeden z najlepszych pojazdów jakie możesz mieć. Poważnie. Jest na tyle lekki, że można go przenieść przez każdą przeszkodę. Jest cichy, nie wymaga paliwa, a w razie awarii łatwo naprawić go w warunkach polowych. Opony są odporne na przebicie. Jak nie masz za wiele bagażu możesz jechać 40 km/h, a to już pozwala uciec przed wieloma maszynami. Jeśli masz furę gratów do przewiezienia, to możesz na niego załadować nawet i 100 kg. Poza tym da się go złożyć i bez problemu wrzucić do bagażnika w samochodzie. Czego chcieć więcej?


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...