Marcin Dorociński w komedii "Małżeńskie porachunki" w kinach od 7 kwietnia

Autor: M2 Films Redaktor: Motyl

Dodane: 14-03-2017 10:37 ()


Małżeńskie porachunki to brawurowa duńska komedia z Marcinem Dorocińskim w przebojowej roli zabójcy na zlecenie! Film, który po pierwszym weekendzie wyświetlania stał się hitem w Danii, trafi do naszych kin w kwietniu, a już teraz prezentujemy polski plakat produkcji.

Ib i Edward mają już dość swoich żon oraz dotychczasowego życia i chętnie zakosztowaliby na nowo swobody. Przy kieliszku snują misterny plan, a potem wynajmują płatnego zabójcę, który ma im pomóc odzyskać wolność. Dużo oszczędniej jest zatrudnić mordercę na zlecenie, niż rozwieść się po kilkunastu latach małżeństwa! Przyjaciele nie doceniają jednak swoich żon i nieoczekiwanie to oni muszą zacząć obawiać się o swoje życie.

W obsadzie komedii znaleźli się Ulrich Thomsen (Festen, Bracia, W lepszym świecie, Komuna, serial Banshee) i Nicholas Bro (Zakochani widzą słonie, Dobre serce, Nimfomanka, Mężczyźni i kurczaki, serial Most nad Sundem) oraz Mia Lyhne (Szef wszystkich szefów) i Lene Maria Christensen (Bracia, Strasznie szczęśliwi). Partneruje im jeden z najlepszych polskich aktorów, Marcin Dorociński (Rewers, Róża, Miłość, Jack Strong, serial Pakt), dla którego to już kolejna duża rola w zagranicznej produkcji.

Małżeńskie porachunki w kinach od 7 kwietnia!

 


comments powered by Disqus