Informacje o wystawie "Psy apokali PSY"

Autor: Michał Sieńko Redaktor: Sienio

Dodane: 18-02-2009 07:46 ()


Przypominamy, że już za 10 dni otwarcie wystawy fotografii pt. "Psy apokali PSY".

 

 

PSY apokaliPSY

wystawa fotografii

 

Burki nowego postnuklearnego świata

Reksie anarchonomadycznej wojny o przetrwanie

Łajki spustoszonych lądów, na powrót dzikich pustkowi

 

W dniach 28 lutego – 5 marca 2009 w Chatce Żaka odbędzie się wystawa fotografii inspirowanej postapokalipsą. W ponad trzydziestu kadrach artystyczna wizja Agni Kliczki spotyka się z bujną wyobraźnią członków studenckiego klubu „Grimuar".

 

Podczas wernisażu, który będzie miał miejsce 28 lutego o godz. 18 będzie można spotkać się z autorką i modelami, zobaczyć pokaz diaporam oraz strojów i charakteryzacji z sesji, a także wziąć udział w licytacji zdjęć.

Przyjdź i zobacz jak wygląda świat po zagładzie.

 

Agnieszka Kliczka

Studentka Professional Photography w Edynburgu, mgr Kulturoznawstwa (promocja i krytyka sztuk plastycznych) UMCS, studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UMCS. Założyciel, w latach 2006-2008 prezes, obecnie członek honorowy Koła Fotograficznego UMCS – Grupa Fotografów Lubelskich.

Pomysłodawca i organizator I i II Dni Fotografii im. E. Hartwiga w Lublinie, Przeglądu Młodej Fotografii Lubelskiej etc. Redaktor książki „II Dni Fotografii im. E. Hartwiga".

Autorskie wystawy: anamnesis (2004), koniec świata (2005), bezimienne(2005), anima (2006), Psy Apokalipsy (2009), jest jakiś inny obraz ukryty w obrazie/ cienie na ścianie/ja (2009).

Wystawy zbiorowe: „kobieta I” (2006), Kobieta II (2007), Maat (2008),

www.kliczka.cho.pl

www.kliczka.pl

 

 

Studencki Klub Miłośników Fantastyki i Gier Fabularnych „Grimuar"

Grimuar, to stara, obita skórą i zdobiona złotymi narożnikami księga, zawierająca wiedzę magiczną, o której nie śniło się filozofom. Grimuar, to także lubelski Studencki Klub Miłośników Fantastyki i Gier Fabularnych, od sześciu już lat zrzeszający pasjonatów niezwykłych światów gier RPG, wyjątkowej literatury, niepowtarzalnych filmów i innych zjawisk pojawiających się w obrębie szeroko pojmowanej fantastyki.

www.grimuar.org

 

 


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...