Plany wydawnictwa Philip Wilson

Autor: Sienio Redaktor: Sienio

Dodane: 15-07-2006 12:09 ()


"Zawsze do usług Szarik" Ludumiła Ulicka

Powieść o ludziach, którzy nie znaleźli swojego miejsca w życiu, i pogubili się w moralnym labiryncie stworzonym przez pisarkę. Główny bohater Szurik Korn, chłopiec z dobrej rodziny, został wychowany przez babcię i matkę w tradycji ofiarności i poświęcenia dla bliźnich.

Połączenie tych dwóch cech okazuje się dla Szurika fatalne w skutkach, staje się pocieszycielem i opiekunem całej galerii kobiet – starych, młodych, samotnych, porzuconych, chorych i zwariowanych. Tymczasem prawdziwe życie ucieka mu przez palce. Bestseller numer 1 w Rosji.

 

"Spadek Leonarda Da Vinci" Lewisa Perduea

Kodeks Leonarda da Vinci to bezcenny zbiór jego dzieł i notatek. Kiedy Vance Erikson, uczony zajmujący się Leonardem odkrywa, że kilka z nich to falsyfikaty, rozpoczyna poszukiwania zaginionych oryginałów, które zawierają zdumiewające sekrety i rewelacje.

Wkrótce przekonuje się, że ściga go zbrodnicze tajne stowarzyszenie, wywodzące się z początków chrześcijaństwa. Bowiem Kodeks Da Vinciego to coś więcej niż tylko cenny zbiór. To także klucz do przerażającego odkrycia o ogromnym znaczeniu. Teraz stawką jest już nie tylko życie Eriksona, lecz przyszłość całej ludzkości. Kto przejmie władzę nad światem?


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...