Nowy miesięcznik Egmontu - "Camp Rock"

Autor: Egmont Redaktor: Motyl

Dodane: 08-01-2009 16:37 ()


 

Muzyczne rozpoczęcie nowego roku, czyli "Camp Rock" –  nowy miesięcznik Egmontu już w sprzedaży!

 

Egmont Polska zabiera wszystkie nastolatki na obóz do miejsca, w którym spełniają się muzyczne marzenia! Turnus rozpoczął się (launch pisma) 7 stycznia 2009!

Miesięcznik Camp Rock skierowany jest do dziewcząt i chłopców w wieku 7-12 lat, których zafascynował film produkcji Disney Channel o tym samym tytule. Z pewnością jednak z zapartym tchem czytać go będą także wielbiciele popowej muzyki i wakacyjnych opowieści o nastolatkach. Nowy tytuł mile zaskoczy wszystkich fanów zespołu Jonas Brothers, którzy w filmie wcielili się w zespół o nazwie Connect Three, są też wiodącymi postaciami pisma.

W magazynie znajdują się ciekawostki dotyczące filmu i jego bohaterów, testy, gry, porady - jak zostać gwiazdą, a wszystko to w wyróżniającym się rockowym stylem layoucie. Prawdziwą perełką są ilustrowane zdjęcia z planu filmowego. Do pisma od drugiego numeru dołączany będzie prezent w stylu Camp Rock. Z pierwszego numeru czytelnicy mogą wyciąć szablon umożliwiający samodzielne przygotowanie koszulki noszonej przez obozowiczów!

Pismo jest sponsorem teleturnieju Dzieciaki górą, emitowanego na antenie TVP. Launch miesięcznika wsparty został konkursami internetowymi i telewizyjnymi, a także reklamą w tytułach własnych wydawnictwa Egmont. Kreacje przygotowała agencja DSK, planowaniem mediów zajął się dom mediowy MPG. Oprócz miesięcznika Camp Rock, wydawca publikuje także pisma Hannah Montana i High School Musical – oparte na podobnej formule zaczerpniętej z telewizyjnych produkcji muzycznych.

 

 

 • Tytuł: CAMP ROCK
 • Częstotliwość: miesięcznik
 • Target: 7-12 lat
 • Cena: 4,90 PLN
 • Format: 210x280mm
 • Objętość: 32 strony + 4 okładki
 • Nakład: 50 tysięcy
 • Premiera: 7 stycznia 2009
 • Redaktor prowadzący: Joanna Szabunio
 • Produkcja: Cezary Wolski
 • Druk: Eurodruk Poznań

 

O FILMIE

 

Camp Rock to musical o nastolatkach. Opowiada historię utalentowanej dziewczyny  Mitchie, która pragnie spędzić wakacje na prestiżowym obozie muzycznym – Camp Rock. Jej marzenie się spełnia, gdy matka Mitchie zostaje zatrudniona jako kucharka na Camp Rock. Dziewczyna spotyka tam Shane’a – lidera zespołu, który przybywa na obóz z nadzieją na znalezienie inspiracji… Camp rock to świetna zabawa i super muzyka dla całej rodziny!

Jonas Brothers

Amerykański zespół pop rockowy złożony z trzech braci – Kevina, Joe i Nicka, mający na swoim koncie trzy albumy – It’s about time (2006), Jonas Brothers (2007) i A little bit longer (2008). Zespół doczekał się własnego reality show – Jonas Brothers: Spełnione Marzenia, emitowanego w maju ubiegłego roku na antenie amerykańskiego Disney Channel. Była to opowieść o kulisach życia zespołu podczas trwania trasy Look Me in the Eyes Tour. Ich popularność bywa często porównywana w Stanach do popularności legendarnego już zespołu The Beatles.

W filmie Camp Rock bracia zagrali rolę zespołu Connect Three. Joe wcielił się w postać Shane'a Graya, głównego bohatera męskiego; Nick - Nate'a; Kevin - Jasona. Ścieżka dźwiękowa do tego obrazu została wydana 17 czerwca 2008 roku i sprzedała się w ponad 188,000 egzemplarzy w pierwszym tygodniu. Podczas kręcenia filmu Jonas Brothers napisali także kilka piosenek na debiutancki album Demi Lovato – koleżanki z planu filmowego.


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...