Kolejne koncerty gwiazd w Polsce.

Autor: Levir Redaktor: Levir

Dodane: 13-08-2008 19:37 ()


Muzyczne gwiazdy, mniejsze lub większe, w tym roku obficie "spadają" do naszego kraju.

 

Już jutro w Gdyni na Skwerze Kościuszki zagra legenda bluesa i rocka, Eric Clapton. Koncert potrwa 2 godziny i będzie również przedstawiany na dwóch wielkich telebimach. Po raz ostatni artysta występował w naszym kraju w 1979 roku. Na rozgrzewkę przed Claptonem zagra Dżem.

 

27 sierpnia na warszawskim Torwarze wystąpi jeden z najbardziej znanych artystów tworzących rap. Mowa o Snoop Doggu. Raper będzie promował wydany w marcu album "Ego Trippin". Towarzyszył mu będzie zespół Snoopadelics.

 

Pod koniec września na trzech koncertach wystąpi amerykańska grupa Ghost Mice, która gra coraz popularniejszy folk punk. Ten typ muzyki rozpoczął karierę wraz z soundtrackiem do oskarowego filmu "Juno". Artyści zagrają 26 września w Warszawie, dzień później w Lublinie a 28 września w Krakowie.

 

13 listopada do Warszawy przyjedzie Lauren Hill, była wokalistka grupy The Fugees. Będzie to jej jedyny koncert w Polsce, który będzie częścią trasy koncertowej promującej najnowszy album artystki. Nowy longplay ma się ukazać za niedługo. 

 

 

Źródło: Onet.pl.


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...