Jubileuszowy koncert Vadera

Autor: Wesoła Magda Redaktor: Wesoła Magda

Dodane: 31-03-2008 11:32 ()


30 sierpnia 2008 roku w warszawskim klubie Stodoła odbędą się obchody 25 urodzin zespołu Vader. Massive Music- menagement zespołu chce uczcić te urodziny niecodziennym koncertem.

 

Na koncercie oprócz Vadera wystąpią zespoły metalowe, które razem z nim tworzyły scenę muzyczna początku lat 80. Pierwszym potwierdzonym zespołem jest szwedzki Grave, inne to Nile, Rotting Christ i Krisiun. Z kolejnymi artystami trwają pertraktacje. Zaletą koncertu ma być nietypowy repertuar. Przez ponad 2 godziny zespół zagra piosenki z całego okresu swej twórczości, od pierwszych kaset demo, po najnowsze płyty.

Koncert nagrany zostanie na DVD, które będzie wydane w 2009 roku, pod wiele mówiącą nazwą ,,XXV”. Ma być ono we wszystkim lepsze od ostatniego. Reżyserię DVD powierzono ludziom, którzy mają ,,duże doświadczenie w kręceniu klipów, produkcji telewizyjnych, reklam i innych rzeczy”. Oprócz koncertu na płycie znajdzie się cały proces przygotowań do koncertu oraz ujęcia z garderoby i zza sceny.

Na koncert zaproszeni zostaną nie tylko fani, zespoły zagraniczne, ale także goście z branży muzycznej z całego świata. Wszystko w specjalnej oprawie i wyjątkowej scenografii. Vader z tej okazji szykuje specjalną stronę internetową poświęconą tylko tej imprezie.

 

Wejście do klubu od godz. 11:00

Rozpoczęcie koncertu o godz. 12:00

Zakończenie imprezy o godz. 23:00

 

Źródło: Stodoła

 


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...