Targi Gier w Krakowie

Autor: Inkayon Redaktor: GONZO

Dodane: 22-02-2008 00:23 ()


18 – 20 kwietnia 2008 roku w Hali Wystawienniczej Targów w Krakowie odbędą się Targi Gier i Zabezpieczeń oraz Multimediów dla Edukacji.

Oto treść informacji od organizatorów:

"Zapraszamy do udziału w imprezie LEVEL_01 Targi Gier i Zabezpieczeń oraz Multimediów dla Edukacji.

LEVEL_01 to pierwsza z cyklu imprez związanych z szeroko pojętą rozrywką, edukacją i bezpieczeństwem elektronicznym.

Nasza impreza odbędzie się w dniach 18 – 20 kwietnia 2008 roku w Hali Wystawienniczej Targów w Krakowie przy ulicy Centralnej 41A.

Analizując wyniki badań społeczności graczy, odkryliśmy olbrzymie zapotrzebowanie na dużą imprezę poświęconą rozrywce elektronicznej na południu Polski. Wychodząc mu naprzeciw, chcemy dodatkowo pokazać, że rozrywka elektroniczna może być bezpieczna i przynosić korzyści edukacyjne. Dlatego nasza impreza, jako pierwsza w Polsce, skupia się na trzech aspektach – rozrywce, edukacji i bezpieczeństwie.

Chcemy, aby nasze Targi stały się pomostem między społecznością graczy a nauczycielami i rodzicami.

Ważną częścią naszych targów jest Salon Gier Planszowych, który skupia się na tej coraz popularniejszej formie spędzania wolnego czasu."

Imprezę swoim patronatem objęły: Onet.pl, Allegro.pl, Gery.pl, Giery.eu, Fear.org.pl, Xboxspot.pl, Akademia Bezpiecznego Internetu, Polskie Towarzystwo Badania Gier, CTA - Closer To Asia, serwis Onlinecenter oraz serwis Crossroads."

 

Wiecej na www.polskietargi.blogspot.com

 

 


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...