Zwiastun

Autor: Kiriana Redaktor: Kiriana

Dodane: 27-09-2007 19:25 ()


‘Lakier do włosów’

 

Historia nastolatki z nadwagą, próbującej wygrać Corny Collins Show. Niestety sukces jaki osiąga wiąże się z pokonaniem przeciwności w postaci mściwej Velma von Tussel. Cieszący się dużą oglądalnością musical w gwiazdorskiej obsadzie.

Czas: 117 minut

 

‘Wojownicze żółwie Ninja’

 

Dawni znajomi powracają. Wojownicze żółwie Ninja znów zagoszczą na srebrnym ekranie. Tym razem poróżnieni ‘bracia’ będą musieli ponownie zjednoczyć siły w walce z nowym wrogiem.

Czas: 87 minut

 

‘Po prostu razem’

 

Para trzydziestolatków musi nauczyć się wiele o życiu i związkach. Francuska produkcja z Audrey Tautom w jednej z głównych ról.

Czas: 97 minut

 

‘Iberia’

 

Musical oparty na słynnej suicie Isaaca Albeniza i poświęcony jego twórczości.

Czas: 99 minut

 

Premiery DVD

 

‘Ktoś całkiem obcy’

 

Thriller w doskonałej obsadzie. Historia reporterki, szanowanego biznesmena i pewnego zabójstwa. Choć zebrał różne recenzje i opinie, moim zdaniem idealna pozycja na piątkowy, pochmurny wieczór. Mimo kilku niedociągnięć scenariusza, zarówno trzyma w napięciu jak również pełen jest nagłych zwrotów akcji.

Czas: 105 minut

 

‘Prosto w serce’

 

Komedia całkiem romantyczna. Alex Fletcher to przygasła już gwiazda lat osiemdziesiątych, utrzymująca się aktualnie z wykonywania znanych przebojów na różnego rodzaju mniejszych bądź większych imprezach okolicznościowych. Dzięki nastoletniej mega gwieździe Alex ma szansę wrócić do wielkiego świata sławy. Nie jest to jednak tak proste. Pan Fletcher musi bowiem napisać piosenkę, czego nie robił od lat. Niespodziewanie pomocna staje się opiekunka do roślin.

Czas: 100 minut

 

 


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...