"Blefuj!" po polsku!

Autor: Informacja prasowa Redaktor: kwiatosz

Dodane: 26-09-2007 21:48 ()


"Blefuj!" to party game, w której Twoim zadaniem jesz oszukanie innych graczy.. W trakcie rozgrywki gracze przekazują między sobą zakryte karty - informując jednocześnie co znajduje się na danej karcie - np. Żaba. Nie muszą jednak mówić prawdy, a osoba, która otrzymała kartę może spróbować zgadywać czy graczy blefuje lub podejrzeć ją i samemu zablefować do następnej osoby (np. z pokerową miną stwierdzając, że to nie Żaba tylko Skorpion).

"Do wydania tej gry skłoniła nas relacja z tegorocznego Mazurconu" - mówi Piotr Kątnik, właściciel REBEL.pl - "Entuzjastyczne opinie o grze spowodowały, że w ciągu kilku dni załatwiliśmy wszystkie formalności z niemieckim wydawcą i rozpoczęliśmy prace nad polską edycją. To dobry przykład na to jak społeczność fanów gier planszowych może wpływać na decyzje wydawców.".

"Blefuj!" będzie wydany identycznie jak niemiecka, czeska czy angielska edycja. Gra powinna być dostępna w dobrych sklepach z grami planszowymi już w połowie października, a jej sugerowana cena detaliczna to 34.95 zł.

REBEL.pl to największy polski sklep z grami planszowymi, jak również dystrybutor na polskim rynku gier wydawnictw zachodnich jak Days of Wonder, Hans im Glueck, Phalanx Games, Pro Ludo, Week End Games oraz polskich jak Imperium, Lizardy, Portal i Kuźnia Gier. Kontakt w sprawie dystrybucji: tel.: 0 502 352 454, e-mail: hurt@rebel.pl.


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...