Zombie znowu w akcji

Autor: Motyl Redaktor: Motyl

Dodane: 24-09-2007 15:04 ()


Bez większych przeszkód liderem amerykańskiego box office’u została trzecia część ”Resident Evil”. Obraz z Millą Jovovich w głównej roli zarobił 24 miliony dolarów. Jest to najlepszy wynik otwarcia z wszystkich trzech części trylogii. Budżet filmu wyniósł 45 milionów dolarów.

Na drugim miejscu zadebiutowała komedia z Jessicą Albą i Danem Cookiem – „Good Luck Chuck”. Obraz zarobił na starcie 14 milionów dolarów.

Na trzecim miejscu zestawienia znalazła się produkcja, która przed tygodniem zajmowała pierwsze miejsce box office’u. „Odważna” zarobiła w tym tygodniu 7,5 miliona dolarów. Obecnie na koncie filmu znajduje się 25,1 milionów dolarów. Po obrazie, w którym występuje Jodie Foster, spodziewano się znacznie lepszych wyników.

Po bardzo udanym starcie, na limitowanej ilości kopii, świetną passę podtrzymuje najnowsze dzieło Davida Cronenberga – „Eastern Promises”. Obraz z Viggo Mortensenem i Naomi Watts w tym tygodniu (już w szerszej dystrybucji) zarobił 5,7 milionów dolarów.

Kolejną nowość weekendu - „Sydney White” było stać jedynie na wynik w granicach 5,3 milionów dolarów. Komedia raczej nie odniesie wielkiego sukcesu. W minionym tygodniu obraz „Evan Wszechmogący” przekroczył granicę 100 milionów dolarów wpływów i jest 21 filmem w tym roku, któremu udała się ta sztuka.

W piątek na ekrany amerykańskich kin trafi „Feast of Love”, komedia „The Game Plan”oraz dramat w doborowej obsadzie - „The Kingdom”.


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...