Konkurs fotograficzny "Odkryj Inteligencję Obrazu"

Autor: GONZO Redaktor: GONZO

Dodane: 23-09-2007 09:28 ()


Ruszył konkurs organizowany przez firmę K-Consult. Mecenat nad konkursem objęły Samsung i Sigma. Konkurs dzieli się na dwie kategorie: otwartą (5 zdjęć na temat: "Moja przestrzeń") oraz zaawansowaną (8-zdjęciowy reportaż na temat: "30 dni z życia miasta").

Uczestnicy będą mogli rywalizować w dwóch kategoriach: otwartej (skierowanej do osób amatorsko związanych z fotografią) oraz zaawansowanej (przeznaczonej dla profesjonalistów). Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić na stronie www.oio.com.pl specjalny formularz zgłoszeniowy i do 31.10.2007 przesłać swoją pracę konkursową.

W kategorii otwartej uczestnicy w ciągu dwóch miesięcy trwania konkursu mogą przesłać maksymalnie 5 zdjęć na temat: "Moja przestrzeń". Natomiast kategoria zaawansowana wymaga od osób chcących wziąć udział w konkursie nadesłania maksymalnie 8-zdjęciowego reportażu w którym podejmą one tematykę: "30 dni z życia miasta".

Prace oceniane będą przez profesjonalne Jury które obiektywnie zweryfikuje umiejętności uczestników zarówno kategorii amatorskiej jak i zaawansowanej. Dodatkowo uczestnicy konkursu w kategorii otwartej poddani zostaną ocenie internautów którzy mogą przyznać każdej pracy wybraną ilość punktów. Po każdym miesiącu zdjęcia które uzyskają największą ilość punktów zostaną wyróżnione nagrodami miesiąca.

Na uczestników oraz osoby które oceniać będą prace konkursowe czekają cenne nagrody z oferty K-Consult.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy:

  1. Zapoznać się z regulaminem konkursu

  2. Zalogować się na stronie www.oio.com.pl

  3. Wypełnić prawidłowo formularz zgłoszeniowy

  4. Przesłać zdjęcie(a) realizujące temat przypisany do galerii otwartej lub profesjonalnej

  5. Ocenić* prace w galerii otwartej przyczyniając się do wyboru "zdjęcia miesiąca internautów"* nie zgłaszający prac konkursowych uczestnicy głosowania również muszą być zalogowani.

Pełny regulamin konkursu

Źródło: www.oio.com.pl


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...