Zwiastun

Autor: Kiriana Redaktor: Motyl

Dodane: 21-09-2007 12:32 ()


Historia każdego kraju zawiera ciężkie i bolesne momenty, o których prawda jest niekiedy tajona. Taka właśnie jest historia zdarzeń, jakie miały miejsce w z pozoru sielankowym lesie. „Katyń” – najnowszy film Andrzeja Wajdy trafia na nasze ekrany.

 

’Katyń’

 

Dramat oparty na faktach z najnowszej historii polski. Losy oficerów polskich zamordowanych przez żołnierzy radzieckich.

Czas: 115 minut

 

’Państwo młodzi: Chuck i Larry’

 

Cóż, czego się nie robi dla przyjaciół. Sami przekonacie się do czego jest zdolna para kumpli, by pomóc sobie wzajemnie i w desperacki sposób zdobyć pewien fundusz. Doskonały plan pokrzyżuje życie – a konkretniej długonoga piękność.

Czas: 110 minut

 

’Habana Blues’

 

Para przyjaciół – Kubańczyków, postanawia osiągnąć sukces w świecie muzycznego showbiznesu. Aby tego dokonać będą musieli wybrać między tym, co kochają a tym, o czym marzą.

Czas: 115 minut

 

 

Premiery DVD

 

Dobry agent

 

Z jednej strony jest to historia powstania CIA, z drugiej dramat jednego z jej członków. Typowe i zwyczajne życie agenta CIA znacznie różni się od znanego z filmów sensacyjno - szpiegowskich. Losy głównego bohatera, przedstawione są jako pasmo wyrzeczeń i trudnych wyborów, dokonywanych dla większego dobra.

Czas: 165 minut

 

Bez skrupułów

 

Opowieść o pisarzu, którego największe dzieło okazuje się również przekleństwem. Historia oparta na zwierzeniach autentycznego psychopatycznego mordercy, okaże się być bardziej 'kosztowna' niż ktokolwiek mógł wcześniej przypuszczać.

Czas: 118 minut

 

Słodka jak cukierek

 

Para przyjaciół bez jakichkolwiek doświadczeń, ale z wielkimi nadziejami, stara się zaistnieć w świecie filmu. Joe pragnie zostać producentem, a Baggy reżyserem. Po wielu wysiłkach udaje im się znaleźć inwestora, stawia on jednak warunek - w głównej roli ma wystąpić 'Cukiereczek' - czyli znana gwiazda filmów porno.

Czas: 85 minut


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...