"Duel in the Dark" już w sprzedaży

Autor: Kender Redaktor: Krzyś-Miś

Dodane: 19-09-2007 10:18 ()


W sprzedaży pojawiła się najnowsza gra Wargamera - "Duel of the Dark".

 

Jak pisze wydawca:

 

"Po czterech latach wojny III Rzesza jest coraz bardziej nękana przez brytyjskie nocne naloty. Setki bombowców pod osłoną ciemności kierują się ku niemieckim miastom, by poprzez prowadzone na wielką skalę bombardowania złamać morale ludności cywilnej.

„Duel in the Dark" - „Pojedynek w ciemnościach" to gra strategiczna dla dwóch osób, z których jedna reprezentuje stronę brytyjską, a druga stronę niemiecką. Głównodowodzący brytyjskiego Bomber Command stara się zwodzić Niemców tak długo jak to możliwe, planując optymalne trasy przelotów ku miastom będącym celami nalotów, mając nadzieję na spowodowanie jak największych zniszczeń przy jak najmniejszych stratach własnych. Dowódca strony niemieckiej (Luftwaffe oraz podporządkowana jej naziemna obrona przeciwlotnicza), musi prawidłowo przewidywać intencje przeciwnika, aby odpowiednio rozmieszczając środki obrony przeciwlotniczej i pułki nocnych myśliwców ograniczać efekty brytyjskich nalotów.

„Duel in the Dark" - „Pojedynek w ciemnościach" to dynamiczna i szybka strategia stawiająca nacisk na bluff, strategiczne myślenie i umiejętność przewidywania posunięć przeciwnika. Co ciekawe gra jest zupełnie pozbawiona elementu losowego i wszystko uzależnione jest wyłącznie od umiejętności graczy."

 

 

 

Wszystkie informacje na temat gry dostępne są na stronie wydawcy Pilot Games: http://www.duelinthedark.com/

 

Polska instrukcja do gry jest dostępna do ściągnięcia na stronie dystrybutora.

 

Gra jest w wersji międzynarodowej (elementy gry są pozbawione napisów). Gra zawiera polską instrukcję, przygotowaną i wydrukowaną w kolorze.

 

Wyłącznym dystrybutorem tego tytułu w Polsce jest firma WARGAMER


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...