Nagle Comics w lipcu

Autor: NAGLE! Redaktor: Motyl

Dodane: 03-07-2024 22:49 ()


W lipcu Nagle Comics przygotowało dla czytelników aż cztery premiery! 

 

 

NOCTURNALS OMNIBUS TOM 2

Autorzy: Dan Brereton

Format/oprawa/liczba stron: 170x260 / twarda z obwolutą / 432

Data premiery: 24.07.2024r.

Sugerowana cena detaliczna: 174,90 zł

ISBN: 9788367725279

Opis: Doc Horror i spółka wracają do Pacific City, lecz nie dane jest im zaznać spokoju. Ulicami miasta, w poszukiwaniu ofiar, wędrują żywe trupy. Czy ma to jakiś związek z tajemniczą starożytną jaskinią, którą bada Doc? Jakie sekrety kryją za sobą masywne wrota znajdujące się pod warstwą litej skały?

Nocturnals to gwarancja fantastycznego klimatu i genialnych rysunków. Charakterystyczna pulpowa stylistyka miesza się tym razem z silnymi inspiracjami prozą Lovecrafta. W drugim tomie, oprócz zamkniętych historii o kryjących się w mrokach nocy obrońcach porządku, dostajemy całą masę grafik, projektów, szkiców i niezrealizowanych scenariuszy. Istna gratka dla każdego fana okołogotyckich klimatów.

Dla fanów: The Goon, Wednesday, Hellboy, Nightbreed, Amerykańscy bogowie

Wiek: 14+

 

 

HILLBILLY TOM 2

Autorzy: Eric Powell

Format/oprawa/liczba stron: 170x260 / twarda z obwolutą / 112

Data premiery: 24.07.2024r.

Sugerowana cena detaliczna: 89,90 zł

ISBN: 9788367725330

Opis: Szorstka i brutalna, ale równocześnie poetycka i pięknie namalowana opowieść osadzona w zamieszkałych przez czarownice i inne magiczne istoty Appalachach. W drugim tomie przygód tajemniczego wędrowca o imieniu Rondell poznajemy między innymi genezę jego przyjaźni z niedźwiedzicą Lucille i historię spotkania z mitycznym stworzeniem o nazwie Tailypo.

Eric Powell to mistrz łączenia horroru, baśni i amerykańskiego folkloru z charakterystycznym dla siebie wisielczym humorem. A wszystko to w niepowtarzalnej szacie graficznej, którą możecie kojarzyć już z bestselerowej serii The Goon. Co ciekawe, jedna z prezentowanych w tym tomie historii wykorzystuje tradycyjny efekt 3d. Do komiksu dołączane są trójwymiarowe okulary.

Dla fanów: The Goon, Nocturnals

Wiek: 16+ 

 

EXTREMITY TOM 1

Autorzy: Daniel Warren Johnson

Format/oprawa/liczba stron: 170x260 / miękka / 136

Data premiery: 24.07.2024r.

Sugerowana cena detaliczna: 84,90 zł

ISBN: 9788367725347

Opis: Thea była artystką. Miała beztroskie życie i kochającą rodzinę. Niestety to wszystko zostało jej odebrane, gdy klan Paznina zaatakował Roto. Teraz Thea marzy. Ale nie o lepszym życiu. Marzy o zemście na tych, którzy unicestwili jej rodzinę. Zżerana żądzą odwetu i tęsknotą za tym, co bezpowrotnie utracone, podobnie jak kiedyś jej ojciec, wkracza na mroczną ścieżkę prowadzącą do rozlewu krwi. Jak daleko jest gotowa nią zajść?

Daniel Warren Johnson nie zawodzi. Nawet w bardziej klasycznej niż Z całej pety! i Murder Falcon opowieści zrealizowanej w konwencji dynamicznego postapokaliptycznego fantasy daje popis mistrzowskich zdolności narracyjnych i rysunkowych!

Dla fanów: Murder Falcon, Mad Max, Księżniczka Mononoke

Wiek: 16+ 

 

SCOTT PILGRIM TOM 4

Autorzy: Bryan Lee O’Malley

Format/oprawa/liczba stron: 127x189 / miękka / 200

Data premiery: 24.07.2024r.

Sugerowana cena detaliczna: 49,90 zł

ISBN: 9788367725361

Opis: Jest lato, ale kto mógłby pozwolić sobie na relaks? Witajcie ponownie w koszmarze egzystencji Scotta Pilgrima. Niby jego związek z Ramoną Flowers jest słodszy niż kiedykolwiek, ale końca sercowych problemów nie widać. W dodatku siedmioro diabelsko złych eks Ramony wciąż czycha na jego życie a ciąg nieprzewidzianych zdarzeń wywołuje narastającą potrzebę znalezienia sobie pracy. SERIO?! Scott Pilgrim i praca?

Radosław Czyż (Magazyn Książki) umieszczając pierwszy tom Scotta na liście najlepszych komiksów wydanych w Polsce w 2023 roku napisał: „Po niemal dwudziestu latach od premiery w końcu w Polsce. Biblia pokolenia milenialsów i status dzieła kultowego”. Wszystko wciąż się zgadza, tylko że teraz dostajemy jeszcze więcej kopnięć, ciosów, rock’n’rolla, podprzestrzennych podróży, połowicznych ninja, punktów doświadczenia, samurajskich mieczy, dziewczyńskich akcji i żałosnych prób znalezienia pracy zarobkowej!

Dla fanów: Scott Pilgrim kontra świat, Scott Pilgrim zaskakuje

Wiek: 14+


comments powered by Disqus