Food Truck Simulator teraz również na Nintendo Switch

Autor: Ultimate Games S.A. Redaktor: Motyl

Dodane: 02-07-2024 12:57 ()


Na Nintendo Switch debiutuje Food Truck Simulator, gra twórców bestsellerowego Gas Station Simulator. Symulator pozwala na prowadzenie biznesu gastronomicznego na kółkach. Datę premiery na konsoli Nintendo ustalono na 2 lipca br. Food Truck Simulator został wydany wcześniej na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

Food Truck Simulator to tytuł stworzony przez polskie studio DRAGO entertainment, czyli twórców m.in. Gas Station Simulator. Za przygotowanie i wydanie gry na konsolach odpowiada Ultimate Games S.A.

W Food Truck Simulator gracze mogą sprawdzić się w świecie łączącym kulinaria i biznes. Głównym motywem w grze jest prowadzenie własnego food trucka. Gracz przejmuje rodzinny interes, zyskując tym samym szanse na rozkręcenie biznesu, zdobycie klientów oraz zostanie królem food trucków.

Tytuł oferuje rozgrywkę, która w kompleksowy sposób ujmuje mobilny biznes gastronomiczny w food truckach. Gracz musi się zatem postarać o przygotowanie optymalnego menu i gotowanie, a następnie sprzedaż produktów. Jednocześnie jednak trzeba też zadbać o stan food trucka i samemu dojechać do wybranej lokalizacji.

W Food Truck Simulator na graczy czekają zróżnicowane lokacje miejskie, duży wybór narzędzi, a także szeroka baza przepisów. W symulatorze nie brakuje również wydarzeń losowych, które wpływają na rozgrywkę.

Datę premiery Food Truck Simulator na Nintendo Switch ustalono na 2 lipca 2024 r.

 

Food Truck Simulator | Nintendo Switch Trailer:

Food Truck Simulator (Nintendo eShop):

https://www.nintendo.com/store/products/food-truck-simulator-switch/

Food Truck Simulator (PlayStation Store):

https://store.playstation.com/concept/10010192

Food Truck Simulator (Microsoft Store):

https://www.xbox.com/games/store/food-truck-simulator/9ph79v6fc1sj

Food Truck Simulator (Steam):

https://store.steampowered.com/app/1160920/Food_Truck_Simulator/

 

 

Podstawowe informacje:

tytuł: Food Truck Simulator

gatunek: symulator, zręcznościowe, niezależne, ekonomiczne, rekreacyjne

producent: DRAGO entertainment, Ultimate Games S.A.

wydawca: Ultimate Games S.A.

język: angielski, francuski, niemiecki, włoski, japoński, portugalski, rosyjski, chiński uproszczony, chiński tradycyjny, hiszpański

liczba graczy: 1

rozmiar pliku: 2,3 GB

data premiery: 2.07.2024 r. (Nintendo Switch), 23.4.2024 r. (PlayStation 4, PlayStation 5), 16.01.2024 r. (Xbox One, Xbox Series X|S), 14.09.2022 r. (PC Steam)


comments powered by Disqus