Godzilla i Kong: Nowe Imperium na Blu-ray i DVD

Autor: Galapagos Films Redaktor: Motyl

Dodane: 30-06-2024 17:30 ()


Monumentalna, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji walka trwa. Kong poszukuje rodziny wśród nieodkrytej warstwy Pustej Ziemi. Jednak to, co znajduje, okazuje się największym, jak dotąd, zagrożeniem dla ludzkości. Powstrzymają to tylko Kong i Godzilla, jeśli podejmą wspólną walkę. Godzilla i Kong: Nowe imperium – nowość 4K UHD™ Steelbook, Blu-ray™ i DVD zadebiutuje już 6 lipca.

Epicka bitwa trwa! Filmowy Monsterverse studia Legendary Pictures kontynuuje niesamowity film „Godzilla vs Kong” zupełnie nowym widowiskiem, w którym potężny Kong i przerażająca Godzilla stają do walki z kolosalnym, nieodkrytym zagrożeniem ukrytym wewnątrz naszego świata, które zagraża wszelkiemu istnieniu. „Godzilla i Kong: Nowe imperium” zagłębia się w historię tych Tytanów i ich pochodzenie, a także w tajemnice Wyspy Czaszki i nie tylko.

Za sterami produkcji ponownie stanął reżyser Adam Wingard. W filmie występują Rebecca Hall („Godzilla vs Kong”, „Dom nocy”), Brian Tyree Henry („Godzilla vs Kong”, „Bullet Train”), Dan Stevens („Legion”, „Piękna i Bestia”), Kaylee Hottle („Godzilla vs Kong”), Alex Ferns („Batman”, „Jeden gniewny człowiek”, „Czarnobyl”) i Fala Chen („Irma Vep”, „Shang Chi i legenda dziesięciu pierścieni”).

Scenariusz napisali Terry Rossio („Godzilla vs Kong”, seria „Piraci z Karaibów”) i Simon Barrett („Następny jesteś ty”) oraz Jeremy Slater („Moon Knight”), Za zdjęcia ponownie odpowiada Ben Seresin („Godzilla vs Kong”, „World War Z”), za scenografię Tom Hammock („Godzilla kontra Kong”, „X”, „Gość”), montażem zajął się Josh Schaeffer („Godzilla kontra Kong”, „Gra o wszystko”), kostiumami Emily Seresin („Niewidzialny człowiek”, „Tajemnice Laketop”), a kompozytorami są Tom Holkenborg („Godzilla vs Kong”, „Mad Max: Na drodze gniewu”) i Antonio Di Iorio (dodatkowa muzyka do „Godzilla vs Kong”, oraz filmów z serii „Sonic: Szybki jak błyskawica”).

Zupełnie nowe postacie, epickie sekwencje walki i niesamowity zespół Tytanów. „Godzilla i Kong: Nowe imperium” jest najnowszym, spektakularnym rozdziałem Monsterverse, który już 6 lipca zadebiutuje w wydaniach Steelbook 4K, Blu-ray™ oraz DVD.

dodatki specjalne w wydaniach 4K UHD™ i Blu-ray™:

Materiały dodatkowe zawierają komentarz reżysera Adama Wingarda i liczne filmy, pozwalające lepiej poznać historię i początki Tytanów:

  • Zanurz się w serce naszego świata, żeby odkryć spektakularną Pustą Ziemię i poznać nowych bohaterów.
  • Obejrzyj z bliska epickie walki i wejdź za kulisy z Wingardem, obsadą i ekipą.

 

Film w wersji 4K UHD™, Blu-ray™ i DVD jest dostępny w sklepach sieci Empik, sklepach internetowych oraz w sklepie internetowym dystrybutora oferującym filmy DVD i filmy Blu-ray™: (Allegro: bit.ly/godzillaxkong_allegro  StarStore: bit.ly/godzillaxkong_starstore).

Galeria


comments powered by Disqus