Koty pokazują pazury w Ultra Mega Cats!

Autor: Community Villa Redaktor: Redakcja

Dodane: 27-06-2024 23:19 ()


Fallen Leaf, studio stojące za ubiegłorocznym, dobrze przyjętym thrillerem Fort Solis, szykuje dla nas kolejną niespodziankę. Najnowsza gra, Ultra Mega Cats, w niczym jednak nie przypomina ich pierwszego tytułu. Zamiast tego możemy spodziewać się kooperacyjnej strzelanki typu roguelike z kamerą w trzeciej osobie, w której główną rolę odgrywają koty.

 

Premiera wczesnego dostępu planowana jest na IV kwartał tego roku na Steam, po zakończeniu której otrzymamy pełną wersję gry na PC, PS5, Xbox Series oraz Switcha. Twórcy jednak nie zamierzają trzymać nas w niepewności i już teraz zapraszają do zapoznania się z niedawno wydaną demówką na Steam!

Sprawdź demo Ultra Mega Cats na Steam

Wcielisz się w jednego z Mega Kotów uzbrojonych po zęby i uciekniesz z niewoli, do której wpędziły Cię złowrogie gryzonie i ptaki. Czekając na jednak na pobranie najnowszego dema, koniecznie obejrzyj także nowy materiał z rozgrywki. Idealnie podsumowuje charakter tej gry: 

Konkurs:

Co więcej, możesz wygrać trzy egzemplarze gry Ultra Mega Cats, która ukaże się jeszcze w tym roku, oraz karty podarunkowe Steam o wartości 50 dolarów. Więcej szczegółów znajdziesz w oficjalnym ogłoszeniu:

Szczegóły konkursu Ultra Mega Cats
 

Cechy główne:

  • Poznaj kocią ferajnę: Wybierz spośród pięciu różnych ultra kotów (dwóch we wczesnym dostępie) o różnych stylach gry i osobowościach. Każdy kot ma 50 różnych M.O.D.S, które można odblokować dla większej różnorodnośći.

  • Przyjaciele na zawsze: Kooperacyjna walka PvE na arenie. Dla dwóch graczy we wczesnym dostępie, planowana jest kooperacja dla maksymalnie 4 graczy.

  • Specjalnie przygotowane areny: Każda arena jest podzielona na stale zmieniające się biomy poprzez generowanie poziomów. Dzięki różnym koalicjom (z których każda składa się z różnych aspektów), żadna rozgrywka nie jest taka sama.

  • Zjawiskotowa grafika: Oszałamiający, żywy styl graficzny gry jest równie zjawiskowy, jak twój koci bohater!

  • Stwórz koci raj: Współpracuj, aby uwolnić trzy starożytne koty z ich niewoli i stworzyć nową kotopię dla kotów na całym świecie.


comments powered by Disqus