Czas ma wielką moc. Komedia familijna "Wszyscy razem" już na VOD

Autor: Kino Świat Redaktor: Motyl

Dodane: 20-06-2024 23:35 ()


Czy można zmienić bieg zdarzeń, przenosząc się w czasie? Na pewno warto spróbować swoich sił, gdy Twoi rodzice zamierzają się rozstać, a stawką jest rodzina!
 
„Wszyscy razem” to lekka, rozgrzewająca serca i poprawiająca humor komedia familijna, opowiadająca o ekscytującej i pełnej zabawnych perypetii podróży w czasie oraz sile rodzinnych więzi. Uniwersalna opowieść dla widzów w każdym wieku, która dostarcza dużo śmiechu i wzruszeń. Jej bohaterem jest chłopiec, który za pomocą magicznego zegara razem z rodzeństwem przenosi się do przeszłości, aby zapobiec rozstaniu rodziców. 
 
Na ekranie m.in. para uwielbianych aktorów: nominowany do Oscara Greg Kinnear („Lepiej być nie może”, „Mała miss”) oraz Isla Fisher („Wyznania zakupoholiczki”, „Polowanie na druhny”). Za kamerą stanął Christian Ditter – reżyser „Jak to robią single” i „Love, Rosie”. Scenarzystą jest Jay Martel – nagrodzony Primetime Emmy współautor popularnej komediowej serii „Kay and Peele”.
 
Genialny chłopiec odkrywa, że odziedziczony po dziadku, zabytkowy stary zegar, umożliwia podróże w czasie. Z pomocą rodzeństwa postanawia przenieść się do przeszłości i zapobiec rozstaniu rodziców. Podejmując kolejne, coraz bardziej wyszukane i zabawne próby poprawienia relacji mamy i taty, dzieci odkrywają wartość rodzinnych więzi i uświadamiają sobie, że nie na wszystko w życiu mogą mieć wpływ.
 
Od 21 czerwca film będzie można obejrzeć na platformach: Premiery CANAL+, Player, Polsat Box Go, Rakuten, TVP VOD, PLAY, Orange, Vectra, Multimedia Polska, MEGOGO, Toya, Alfanet.
 
 
Premiera VOD: 21 czerwca 2024
Gatunek: Komedia
Produkcja: USA 2024
Reżyseria: Christian Ditter
Scenariusz: Jay Martel
Obsada: Isla Fisher, Greg Kinnear, Ryan Guzman, Amir Talai, 
Shay Rudolph, Alphonso McAuley, Sarah Jane MacKay

comments powered by Disqus