Rozpocznij kolonizację Księżyca – The Crust wyląduje na Steamie 15 lipca!

Autor: Galaktus Redaktor: Redakcja

Dodane: 14-06-2024 22:43 ()


 

The Crust, gra stworzona przez VEOM Studio i wydawana przez Crytivo, to tytuł, który pozwoli na kolonizację Księżyca. Produkcja koncentruje się na kosmicznej ekspedycji, której celem jest odkrycie ukrytych tajemnic Księżyca, założenie i rozwijanie bazy oraz automatyzacja linii produkcyjnych. The Crust wyląduje na platformie Steam we wczesnym dostępie już 15 lipca. Gracze już teraz mogą szykować się do wyprawy w kosmos! 

The Crust - Gameplay Trailer:

 

The Crust to gra symulacyjno-strategicznego z funkcjami budowania linii produkcyjnych. Gra oferuje angażującą rozgrywkę, która koncentruje się na wykorzystaniu i zarządzaniu skomplikowanymi systemami zasobów, równoważeniu wydobycia i automatyzacji w celu zapewnienia zrównoważonego rozwoju kolonii. Rozbudowa systemów transportowania surowców i towarów będzie kluczem do osiągnięcia pełnej automatyzacji oraz zaspokojenia potrzeb mieszkańców. Gracze zmierzą się z licznymi wyzwaniami związanymi z prowadzeniem bazy w nieprzyjaznym środowisku i odkryją otaczające ich księżycowe tajemnice. Podejmowanie decyzji będzie miało kluczowe znaczenie dla przyszłości kolonii, ale także dla przetrwania Ziemi. Gra jest pełna dylematów moralnych i zawiłych zwrotów akcji, dzięki czemu dostarczy angażujących emocjonalnie wrażeń. Każda decyzja odbije się echem w kosmosie i wpłynie na przyszłość ludzkości.

W marcu tego roku gra trafiła na Kickstarter i w zaledwie 30 dni, dzięki dużemu zainteresowaniu graczy, zebrała ponad 202 tys. dolarów – podwajając pierwotnie założony cel. Twórcy uzyskali finansowanie pozwalające na wprowadzenie dodatkowych elementów rozgrywki takich jak nowy tryb gry, alternatywnej linii fabularnej oraz systemu walki.

Kluczowe cechy:  

  • Zbuduj i zarządzaj kolonią nad i pod powierzchnią Księżyca, stawiając czoła wyzwaniom środowiskowym i niedoborom zasobów.

  • Podejmuj decyzje o krytycznym znaczeniu dla przetrwania ludzkości i eksploracji Księżyca.

  • Zarządzaj skomplikowanymi systemami zasobów, równoważąc wydobycie, przetwarzanie i automatyzację dla zrównoważonego rozwoju kolonii.

  • Zbuduj własną księżycową korporację poprzez automatyzację swojej księżycowej fabryki.

  • Osiągnij maksymalną wydajność w swojej księżycowej fabryce dzięki pełnej automatyzacji linii produkcyjnych, logistyki transportu i zarządzania personelem.

  • Poprowadź ekspedycje, aby odkryć księżycowe tajemnice, badając odległe obiekty, opuszczone struktury i unikalne formacje geologiczne.

  • Wpływaj na ziemską gospodarkę i politykę, handlując zasobami, manipulując rynkami i inwestując w duże projekty.

  • Zbierz zespół ekspertów i zarządzaj nim, wykorzystując ich unikalne umiejętności do optymalizacji produkcji i badań.

  • Zarządzaj drzewem technologicznym, dokonując strategicznych wyborów, aby zrównoważyć potrzeby przetrwania i postęp technologiczny, kształtując losy ludzkości.


comments powered by Disqus