Zwycięzca akcji SBM Starter prezentuje debiutancką EP-kę!

Autor: SBM Redaktor: Motyl

Dodane: 24-05-2024 22:00 ()


Znowu Tony, czyli zwycięzca ostatniej edycji SBM Starter, wydaje debiutancką EPkę pt. “Backstage”! Wydawnictwo zawiera m.in. utwór z gościnnym udziałem Solara.

Znowu Tony to nowy nabytek wytwórni SBM, który dołączył do labelu za sprawą wygranej w zeszłorocznej edycji SBM Starter. Tony najpierw dostał się do finałowej 10-tki Startera, pokonując tysiące innych newcomerów w pierwszym etapie na TikToku, a podczas finału akcji, jury w składzie: Solar, Białas, Lanek i Kinny Zimmer zadecydowało o jego zwycięstwie oraz oficjalnym podpisaniu kontraktu z SBM.

Po pierwszym, świetnie przyjętym utworze Tonego, wyprodukowanym podczas SBM Starter Camp, Tony wreszcie wydał autorską, debiutancką EP-kę. Koncepcyjne wydawnictwo, zawierające aż 6 utworów, to zaproszenie do świata artysty, na której przekazuje własną perspektywę i relację z wydarzeń, które doprowadziły go do dołączenia do wytwórni oraz oficjalnego wejścia na scenę hip-hopową. Co ważne, na utworze "1 z 10" gościnnie pojawia się Solar, a za bit do kawałka "Kadillaki" odpowiada SHDOW, którego produkcje pojawiły się na ostatnim albumie Kanyego Westa i Ty Dolla Signa.

 

comments powered by Disqus