Lost in Tropics debiutuje na PC. Spróbuj przetrwać na rajskiej wyspie!

Autor: Ultimate Games S.A. Redaktor: Motyl

Dodane: 21-05-2024 17:28 ()


Już 22 maja br. na PC zadebiutuje Lost in Tropics, nowa gra survivalowa z elementami roguelite, którą stworzyło jednoosobowe studio Lukas GameLabs. Gracz trafia tutaj na rajską wyspę, gdzie mierzy się z bezwzględnymi żywiołami oraz surową przyrodą. W kolejnych miesiącach Lost in Tropics ma zostać wydane także na konsole PlayStation, Xbox i Nintendo.

Za Lost in Tropics stoi niezależne polskie studio Lukas GameLabs. Wydawcą gry na PC jest SIG Publishing.

Lost in Tropics to gra survivalowa z realistycznymi mechanikami walki o przetrwanie oraz elementami symulatora, przygody i akcji. Całe środowisko gry oparto na mechanikach roguelite, gdzie niepowodzenie oznacza konieczność rozpoczęcia od nowa, a duży wpływ na grę mają losowo generowane warunki. Lost in Tropics oferuje również system dynamicznej zmiany pogody, która też bezpośrednio wpływa na warunki. Dzięki temu każde podejście do gry jest nieco inne.

Akcja nowego survivalu dzieje się na tropikalnej wyspie, która jest jednocześnie nieprzewidywalna i pełna tajemnic czekających na odkrycie.

Rozgrywka w Lost in Tropics obejmuje cały szereg różnych działań związanych z walką o przetrwanie na rajskiej, ale niebezpiecznej wyspie. Gracz musi zbierać zasoby, opanować sztukę polowania, tworzyć przydatne narzędzia, rozwijać potrzebne umiejętności oraz konstruować schronienia. Co ważne, do polowania wystarczyć muszą narzędzia wytworzone z zasobów znalezionych na wyspie. W walce o przetrwanie można liczyć na system stałych ulepszeń, które utrzymują się przez całą grę.

W Lost in Tropics prawie każda decyzja gracza ma realne znaczenie i wpływa na szanse przetrwania w nieprzyjaznym i stale zmieniającym się środowisku.

Lost in Tropics – główne cechy:

  • walcz o przetrwanie na rajskiej wyspie;
  • poluj i zbieraj surowce;
  • odkrywaj tajemnice wyspy;
  • rozwijaj umiejętności przetrwania;
  • każda decyzja ma znaczenie.

Premiera gry na PC (Steam) jest zaplanowana na 22 maja 2024 r. Lost in Tropics zostanie wydane w 2024/2025 r. również na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch.

 

Lost in Tropics | Official Launch Trailer:

Lost in Tropics (Steam):

https://store.steampowered.com/app/1082410/Lost_In_Tropics/

 

 

Podstawowe informacje:

tytuł: Lost in Tropics

gatunek: survival, symulator, niezależne, roguelite, akcja, przygodowe

producent: Lukas GameLabs

wydawca: SIG Publishing

liczba graczy: 1

język: polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, arabski, holenderski, indonezyjski, japoński, koreański, portugalski brazylijski, portugalski, rumuński, rosyjski, chiński uproszczony, chiński tradycyjny, tajski, turecki, ukraiński, wietnamski

data premiery: 22.05.2024 r. (PC Steam), 2024/2025 (PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch)

 

Lost in Tropics – minimalne wymagania techniczne (PC Steam):

system operacyjny: Windows 7 64-bit lub nowszy

procesor: 3.2 GHz Dual Core Processor

pamięć: 4 GB RAM

karta graficzna: NVidia GeForce GTX 560 lub równoważna

DirectX: wersja 11

miejsce na dysku: 8 GB dostępnej przestrzeni

karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX


comments powered by Disqus