Nowy „Władca Pierścieni” w 2026 roku!

Autor: Paragon Redaktor: Motyl

Dodane: 09-05-2024 17:37 ()


Jak ujawniło Warner Bros., nowy film cyklu Władca Pierścieni ma roboczy tytuł Władca Pierścieni: Polowanie na Golluma i wyreżyseruje go Andy Serkis.

Warner Bros. oficjalnie ogłosiło, że pracuje nad nowymi filmami serii Władca Pierścieni pod nadzorem Petera Jacksona. Scenariusz napiszą Fran Walsh i Philippa Boyens, a także Phoebe Gittins i Arty Papageorgiou („Władca Pierścieni: Wojna Rohirrimów”). Wiadomość ta została ogłoszona podczas telekonferencji Warner Bros. Discovery dotyczącej wyników finansowych za pierwszy kwartał, podczas której dyrektor generalny David Zaslav ujawnił plany na przyszłość, po tym jak wcześniej zauważył, że firma rozważa więcej filmów z tej serii.

„Władca Pierścieni to jedna z odnoszących największe sukcesy i szanowanych serii w historii, stanowiąca znaczącą szansę dla naszego biznesu kinowego” – powiedział Zaslav.

Do Jacksona dołączą długoletnie współpracowniczki Fran Walsh i Philippa Boyens, które „będą zaangażowane na każdym kroku”, z myślą o premierze nowego filmu w 2026 r. Nie będzie to żaden restart, ale raczej „odkrywanie historii, które nie zostały jeszcze opowiedziane” o Śródziemiu.


comments powered by Disqus