Hotel Barcelona - premiera tylko w Romance TV!

Autor: Aleksandra Karwacka Redaktor: Motyl

Dodane: 26-04-2024 15:40 ()


Romance TV 25 maja o godz. 20 i 21:55 zaprasza na wyjątkową premierę nowego, dwuczęściowego filmu Hotel Barcelona (2023). Widzowie przeniosą się do przepięknej Katalonii, gdzie zanurzą się w świat rodzinnych sekretów. Czy prowadzenie własnego hotelu to tylko luksus i duże pieniądze? Ile trzeba poświęcić aby osiągnąć sukces?

Dwuczęściowy obraz „Hotel Barcelona“ opowiada o miłości, intrygach i tajemnicach szanowanej rodziny hotelarzy ze stolicy Katalonii. Głównymi bohaterami są rodzina właścicieli i personel luksusowego hotelu w hiszpańskiej metropolii.

Hotel Barcelona, premiera, 25 maja, godz. 20 i 21:55

Laura Santos i jej syn Pedro wracają do Barcelony, do hotelu rodziców Laury. Są przerażeni, kiedy stwierdzają, że budynek jest w opłakanym stanie. Isabel, matka Laury i szefowa hotelu, ma do swojej córki pretensję o to, że ta zostawiła ją na łaskę losu. Czy Laurze uda się naprawić relację z matką i uratować rodzinny biznes, kiedy sama także stara się ustabilizować swoje życie?

W drugiej części filmu, Laura spędza romantyczną noc z Mateem, wicedyrektorem hotelu. Stwierdza, że mężczyzna jest jej bardzo bliski. Jej syn, Pedro chciałby mieszkać w Madrycie u swojego ojca. To bardzo martwi Laurę, ponieważ Pedro zszedł na złą drogę. Czy bohaterka zdoła mu pomóc?


comments powered by Disqus