Food Truck Simulator i Aquarist teraz na PS4 i PS5

Autor: Ultimate Games S.A. Redaktor: Motyl

Dodane: 22-04-2024 23:49 ()


Na PlayStation 4 i PlayStation 5 debiutują dwa nowe symulatory – Food Truck Simulator oraz Aquarist. Food Truck Simulator to gra twórców bestsellerowego Gas Station Simulator, w której gracz rozkręca biznes gastronomiczny na kółkach. Aquarist to realistyczny symulator pozwalający na tworzenie akwariów i prowadzenie sklepu akwarystycznego. Datę premiery Food Truck Simulator ustalono na 23 kwietnia, a Aquarist będzie dostępny od 25 kwietnia br.

Za przygotowanie i wydanie obu tytułów na PlayStation 4 odpowiada polska firma Ultimate Games S.A. Dzięki wstecznej kompatybilności obie gry działają także na PlayStation 5.

Food Truck Simulator teraz na PlayStation. Rozkręć gastronomię na kółkach!

Fani kulinariów i biznesu mogą sprawdzić swoje umiejętności w Food Truck Simulator, który debiutuje teraz na PlayStation 4 i PlayStation 5. To gra studia Drago Entertainment, które jest znane m.in. z bestsellerowego Gas Station Simulator. Datę premiery ustalono na 23 kwietnia br.

Food Truck Simulator jest rozbudowaną grą, w której kluczowym motywem jest prowadzenie własnego food trucka. Gracz kieruje rodzinnym interesem i staje przed szansą rozkręcenia biznesu, zdobycia masy klientów i zostania lokalnym królem food trucków.

Rozgrywka obejmuje cały szereg różnych aktywności, bez których nie ma mowy o rozwoju mobilnego biznesu gastronomicznego. Trzeba zatem nie tylko zadbać o stan pojazdu i dojechać do wybranej lokacji, ale też przygotować odpowiednie menu, a potem zająć się gotowaniem i sprzedażą.

Twórcy przygotowali różnorodne lokacje miejskie, szeroki katalog narządzi do wyboru oraz – co jest kluczowe w gastronomii – rozbudowaną bazę przepisów. Rozgrywkę urozmaicają dodatkowo wydarzenia losowe.

Food Truck Simulator jest dostępny również na PC, Xbox One i Xbox Series X|S. Jak zapowiada Ultimate Games S.A., w najbliższych miesiącach symulator zostanie wydany także na Nintendo Switch.

Food Truck Simulator | PlayStation Trailer:

Food Truck Simulator (PlayStation Store):

https://store.playstation.com/concept/10010192

Food Truck Simulator (Microsoft Store):

https://www.xbox.com/games/store/food-truck-simulator/9ph79v6fc1sj

Food Truck Simulator (Steam):

https://store.steampowered.com/app/1160920/Food_Truck_Simulator/

 

Aquarist debiutuje na PS4 i PS5. To symulator z rybkami w roli głównej

Od 25 kwietnia br. na PlayStation 4 i PlayStation 5 dostępny będzie Aquarist. To relaksujący i realistyczny symulator, w którym gracz prowadzi sklep akwarystyczny oraz zajmuje się odnawianiem starych i tworzeniem nowych akwariów.

Aquarist to gra stworzona przez studio FreeMind S.A. Gracz zajmuje się prowadzeniem sklepu akwarystycznego i wykonuje różne zlecenia. Symulator oferuje szerokie możliwości tworzenia własnych akwariów i zarządzania stworzonymi w ten sposób małymi ekosystemami. Rozgrywka pozwala też m.in. na odnawianie starych akwariów.

W Aquarist gracze znajdą wiele gatunków rybek i roślin słodkowodnych. Postępy w grze pozwalają na kupno nowych rybek, roślin i elementów wyposażenia akwariów, w tym np. oświetlenia i dekoracji.

Twórcy z FreeMind S.A. postawili na sporą dawkę realizmu i przywiązanie do detali. W praktyce gracz musi np. pamiętać, że akwarium powinno być dobrze zbilansowane i musi oferować warunki odpowiednie dla konkretnych typów rybek.

Aquarist jest dostępny także na PC, Nintendo Switch, Xbox One i Xbox Series X|S.

Aquarist | PlayStation Trailer:

Aquarist (PlayStation Store):

https://store.playstation.com/concept/10009885

Aquarist (Microsoft Store):

https://www.xbox.com/games/store/aquarist/9nhv57km7rfb

Aquarist (Nintendo eShop):

https://www.nintendo.com/store/products/aquarist-switch/

Aquarist (Steam):

https://store.steampowered.com/app/1430760/Aquarist/


comments powered by Disqus